» » У мобільному додатку Facebook почалося тестування функції виведення новин за темами

У мобільному додатку Facebook почалося тестування функції виведення новин за темами
У мобільному додатку Facebook почалося тестування функції виведення новин за темами
Зареєстровані в соціальній мережі Facebook користувачі відзначили, що в мобільному додатку з'явилися зміни - тепер стрічка новин спільноти розділена за темами та статті про модні новинки виводяться окремо від новин спорту.

Першими нововведення помітив Джейсон Штайн, про що негайно розповів у власному блозі. Він повідомив, що при відображені новинної стрічки додатки в смартфоні його дружини, був відображений не тільки загальний розділ, а й окремі підрубрики: «Заголовки новин», «Подорожі», «Стиль», перехід за якими здійснювався і по свайпи.

Розбивка основний стрічки за тематичними блоками в багатьох рисах схожа з випущеним в 2014 році компанією Facebook додатком Paper. Ця програма повинна була розділяти надходить у налаштовувану стрічку контент на тематичні блоки, після чого виводити їх на екран у вигляді журналу.

Paper давав можливість читати матеріали видань і пости друзів, проте тоді додаток було окремим від Facebook продуктом. Марк Цукерберг зазначав, що новинна стрічка, яку формує Paper, стане окремою площиною споживання контенту. Функціональність соцмережі, за словами її засновника, буде роздроблена на кілька додатків.

Крім новинної стрічки, подільною за тематичним ознакою, Facebook зайнялася тестуванням «маркетплейса» - розділу, де можна придбати товари в різних користувачів і магазинів. Ще в жовтні він став доступний обмеженому числу користувачів із США. Представники Facebook підтвердили інформацію про тестування інтерфейсу магазину, проте зазначили, що для повноцінного запуску необхідні доопрацювання. Питання про новинний стрічці не коментуються - досі залишається невідомим, коли опція стане доступна широкій аудиторії зареєстрованих користувачів.

За словами Джейсона Штайна, поділ стрічки новин за тематикою - досить зручний і корисний функціонал, якого позбавлені інші соцмережі. Сервіс мікроблогів Twitter двома місяцями раніше запустив рубрику Twitter Moments, де відбувається групування матеріалів за темами. Зараз дані добірки створюються редакторами вручну, а функція доступна лише користувачам із США і Великобританії.


social
498 03.01.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру