» » Огляд елементів HTML5 "Menu" і "Menuitem"

Огляд елементів HTML5 "Menu" і "Menuitem"
У цій статті я приведу огляд двох елементів HTML5: menu і menuitem, які входять в специфікацію інтерактивних елементів. Ці два елементи є одними з тих, які в середовищі розробників обговорюються в останню чергу, ймовірно, через відсутність їх підтримки в основних браузерах. Firefox - єдиний браузер, в якому реалізована підтримка цього тега.

Елемент Menu проти елемента Nav

Коли ми говоримо про menu, важливо не плутати його з тегом nav , який є елементом навігації HTML. Він створює блок навігації веб-сторінки з посиланнями, які дозволяють переміщатися по розділах однієї сторінки або на інші сторінки сайту.

Елемент menu являє собою набір команд меню. Принцип його роботи схожий на стаціонарні або мобільні додатки. Стаціонарні програми зазвичай використовують меню для виконання різних завдань. Наприклад, меню «Розмиття» в Photoshop. Воно призначене для виконання завдань з розмиття обраного шару:
Огляд елементів HTML5 "Menu" і "Menuitem"


У цьому полягає основна відмінність між цими двома елементами;


11339 08.01.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру