» » Facebook готується до можливої «війні» з Google

Facebook готується до можливої «війні» з Google
Компанія Facebook навмисно створювала збої в роботі офіційного Android - додатки своєї соціальної мережі, щоб «виміряти» рівень відданості користувачів ресурсу.

За деякими даними, компанія Facebook спеціально порушувала роботу офіційного Android-додатку своєї соціальної мережі, щоб дізнатися, в який момент користувачі почнуть відмовлятися від використання програми.
Facebook готується до можливої «війні» з Google


Цілком можливо, що такі «експерименти» над користувачами тривають вже не один рік. Компанія навмисно створює перебої в роботі офіційного програми своєї соціальної мережі, щоб простежити, як на це відреагує мобільна аудиторія Facebook. При цьому «тестується» реакція не тільки груп користувачів, але й окремих людей.

У ході експериментів було доведено, що аудиторія провідної світової соціальної мережі володіє високим рівнем довіри до ресурсу. Користувачі Facebook не мають наміру від нього відмовлятися, навіть якщо тривалість збою в роботі становить кілька годин.

Масштаби тестування і чисельність користувачів Facebook, над якими були «поставлені» досліди точно не відомі. При цьому анонімні джерела відзначають, що при «затяжних» збоях доступу до соціальної мережі мобільна аудиторія переключалася на її веб-версію.

На перший погляд навряд чи популярна соціальна мережа буде використовувати настільки «звірячі» методи тестування відданості своїй аудиторії. Але існує думка, що ці експерименти проводилися Facebook в рамках підготовки до майбутнього протистояння з Google. Про такий розвиток подій вже не раз попереджали авторитетні експерти галузі. По всій видимості, подібної думки дотримуються і в Facebook.

Популярний ресурс вже давно переріс у щось більше, ніж звичайна соціальна мережа. З кожним роком Facebook стрімко розширює свою присутність у всесвітній павутині. Керівництво компанії впевнене, що після реалізації кількох проектів, які зможуть скласти конкуренцію аналогічним сервісам Google, зіткнення інтересів і розжарення конфронтації не уникнути.

Більше того, для такого розвитку ситуації вже є всі передумови: запуск Facebook власного відео сервісу, публікація відомими видавцями своїх матеріалів в рамках провідної світової соціальної мережі та інші проекти.

Керівництво компанії вважає, що в ході «ескалації» конфлікту з Google пошуковик може «викинути» всі додатки Facebook зі свого офіційного магазину Play Market. Мабуть, такого результату і «присвячені» подібні експерименти.


social
709 07.01.16Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера