» » Facebook відмовиться від Google Play і модернізує свої дата-центри

Facebook відмовиться від Google Play і модернізує свої дата-центри
Напередодні «війни» з Google компанія Facebook розробила власний метод встановлення програм на платформу Android і спільно з Panasonic створила нову систему зберігання «холодних» даних.

Компанія Facebook розробила власний метод установки програм на мобільні пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android на випадок конфлікту з корпорацією Google. Завдяки цьому американська компанія зможе встановлювати додатки своєї соціальної мережі на пристрої користувачів, минаючи магазин додатків Google Play.
Facebook відмовиться від Google Play і модернізує свої дата-центри


Крім цього Facebook «навчить» свої додатки виконувати інші важливі функції, які в старих версіях програм були реалізовані за допомогою сервісів від Google: здійснення електронних платежів, автоматичне оновлення, доставка push -повідомлень.

За деякими даними Facebook вже почав тестування кількох «автономних» способів інсталяції додатків на платформу Android.

Також стало відомо, що в минулому році керівництво провідної світової соціальної мережі провело цілий ряд переговорів з виробниками мобільних пристроїв, що працюють під управлінням Android, але без участі представників Google. Їх головною темою була можливість попередньої установки на смартфони додатків Facebook.

Також розглядалося питання про надання розробникам доступу до різних сервісів, які реалізують ті функції, які пропонує Google Play. При цьому Facebook поки не збирається створювати свій аналог офіційного магазину додатків.

Варто відзначити, що це вже не перша спроба Facebook «обійтися» без Google. У період з 2011 по 2013 рік компанія Марка Цукерберга у співпраці з HTC намагалася налагодити виробництво власних мобільних телефонів, але продажі обох пробних моделей повністю провалилися.

Крім того, компанія Facebook спільно з Panasonic розробила новий метод зберігання великих обсягів інформації на оптичних носіях. За словами представників компаній, ця технологія може успішно застосовуватися для звільнення місця на серверах, шляхом перенесення рідко затребуваних даних на оптичні носії.

Нова технологія отримала назву «freeze-ray». Вона дозволить всім дата-центрам заощадити за рахунок зменшення споживання електроенергії та витрат на експлуатацію. При цьому всі «холодні» дані будуть переноситися на оптичні носії високої щільності, що володіють низьким енергоспоживанням, довговічністю і сумісністю з попередніми версіями.

Планується, що провідна світова соціальна мережа повністю перейде на нову технологію вже цього року. Зараз Facebook модернізує свої сховища оптичними дисками на 100 гігабайт. Надалі планується поступово збільшувати обсяг використовуваних дисків до 1 терабайта.


social
600 08.01.16Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера