» » Twitter готується до подолання обмеження в 140 символів

Twitter готується до подолання обмеження в 140 символів
Twitter працює над реалізацією нової функції, за допомогою якої користувачі зможуть розміщувати записи довгою до 10000 знаків. Подібний функціонал вже реалізований компанією для повідомлень, що пересилаються через Direct Messages.

За деякими даними Twitter працює над реалізацією нового користувацького функціоналу. З його допомогою користувачі сервісу зможуть публікувати пости об'ємом до 10000 знаків. Це при тому, що зараз діє ліміт довжини запису в 140 символів.
Twitter готується до подолання обмеження в 140 символів


Подібний функціонал Twitter вже реалізований для приватних повідомлень, що пересилаються користувачами всередині сервісу мікроблогів через Direct Messages. Зараз «довгі» твіти проходять стадію тестування. Вони являють собою звичайний пост з обмеженням довжини в 140 символів, забезпечений спеціальним посиланням, перехід по якій призведе до повної версії тексту.

Подібне функціональне рішення може здатися непродуманим. Швидше за все, таким чином, адміністрація сервісу намагається зберегти традиційний дизайн стрічки оновлень. Занадто об'ємні твіти ніяк не вписуються в старий дизайн, і явно порушать зовнішній вигляд класичної стрічки.

Зараз усі зусилля адміністрації Twitter спрямовані на залучення в сервіс мікроблогів нових користувачів, але при цьому потрібно не розгубити і не відлякати нововведеннями «стару» аудиторію. Тому керівництву сервісу мікроблогів і доводитися «танцювати між двох вогнів»: впроваджувати поновлення користувальницького функціоналу, але робити це так, щоб вони не порушили класичну концепцію Twitter, яку так цінує «стара публіка».

Нагадаємо, що в жовтні минулого року генеральним директором сервісу мікроблогів став Джек Дорсі, який є одним із засновників Twitter. На його призначення на цей пост вже давно наполягали великі власники акцій компанії. На їхню думку, пан Дорсі як ніхто інший розуміє специфіку сервісу мікроблогів і володіє правильним баченням перспектив його подальшого розвитку.

Можливість швидкого запуску «розширених» твітів напередодні побічно «підтвердив» генеральний директор Twitter. Сьогодні вночі він опублікував запис, до якої прикріпив скріншот більш об'ємного тексту, як це робить більшість користувачів, щоб подолати ліміт в 140 символів.

Після цього він додав ще кілька твітів:
«А уявіть, якби це був справжній текст, який можна виділяти і за яким можна здійснювати пошук? Це набагато зручніше і функціональніша ».


social
571 08.01.16Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера