» » » DLE-Asset - Автозавантаження стилів і скриптів в шаблон

DLE-Asset - Автозавантаження стилів і скриптів в шаблон
Уявіть ситуацію, коли вам потрібно створити новий шаблон, з безліччю різних скриптів, стилів до них. Звичайно підключити один раз вручну все це не складно, але як бути коли це потрібно робити постійно, наприклад ви пробуєте використовувати jquery-плагін мобільного меню, підключаєте js і css, налаштовуєте, тестируете і розумієте, що цей плагін не підходить, видаляєте і виробляєте повторне підключення вже іншого плагіна, знову js і css. Знову тести і начебто все підходить, але через тиждень розумієте, що цей плагін містить баг під iOS, який усунути неможливо в розумні часові рамки. Прикручуєте третій, 4й, 5й скрипти, доповнюєте каруселькой, кастомними скролл, все вручну ... А після того, як все готово на до б провести оптимізацію і включити стиск і об'єднання css і js. І тут знову все в ручну зібрати, і через тиждень наштовхнутися на необхідність видалити щось або додати, і знову вручну. Мені особисто це набридає після 2-ої спроби.

При використанні модуля, все що потрібно для підключення скриптів і стилів - прописати шлях до папки або папок, що містить js і css-файли, решта DLE-Asset зробить сам, причому спочатку підключаться всі скрипти, а потім вже стилі, а коли ви в адмінці відзначите галочку стиснення js і css - сам збере потрібні рядки для передачі в клас мініфікаціі.
DLE-Asset - Автозавантаження стилів і скриптів в шаблон


Призначення і особливості
Модуль призначений для автоматичного підключення файлів скриптів і стилів до шаблону сайту під управління CMS DataLife Engine.

При формуванні html-коду враховується час останньої зміни кожного файлу і приписуються відповідні параметри, таким чином немає необхідності кожного разу при зміні css або js оновлювати кеш браузера.

При формуванні html-коду враховуються настройки стиснення і об'єднання скриптів і стилів і модуль сам формує коректний код у відповідності з налаштуваннями DLE.

Вимоги до установки
Версія DLE: 9.x і вище.

Установка
1. Завантажити актуальну версію DLE-Asset
2. Розпакувати вміст папки upload в корінь сайту.

Відкрити {THEME} /main.tpl і в потрібному місці, перед закриває тегом head вставити строкку підключення модуля:
{include file = "engine / modules / asset / add.php? Folder = {THEME} / css /"}
{include file = "engine / modules / asset / add.php? Folder = {THEME} / js /"}

Або одним рядком:
{include file = "engine / modules / asset / add.php? Folder = {THEME} / css /, {THEME} / js / & ignore = main"}

Де
folder - шляху від кореня сайту до папок, що містить css і js файли. Якщо необхідно вказати кілька шляхів, то вони перераховуються через кому. Вкладені папки не враховуються.
ignore - префікси імен файлів, які будуть виключені з обробки. За замовчуванням використовуються два символів "-" і "_", якщо необхідно виключити ще якісь файли, то досить прописати початок назв цих файлів через кому. Така поведінка корисно, коли потрібно гарантовано прописати підключення окремих файлів на початку або в кінці інших (наприклад основний файл зі скриптами сайту як правило підключається після всіх використовуваних бібліотек).

Готово! Залишається покласти в зазначені папки потрібні скрипти і стилі і вони автоматично підключаться до шаблону, і об'єднаються в один файл при необхідності.


dle
16316 26.01.16Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера