» » 18-ти сторінковий HTML5 шаблон на TWITTER BOOTSTRAP

18-ти сторінковий HTML5 шаблон на TWITTER BOOTSTRAP
Те, що я Вам зараз презентую - це справжня знахідка для web-розробника. Я думаю, це сподобається як професіоналам, які займаються web-розробкою вже давно, так і новачкам, які намагаються розібратися в цій сфері діяльності. А викладаю я дуже крутий HTML5 шаблон сайту на Twitter Bootstrap. Краса цього шаблону не в дизайні і не в якомусь креативному підході. Чудовий даний шаблон тим, що в ньому є все, що необхідно для створення БУДЬ-ЯКОГО сайту. Я підкреслюю - БУДЬ-ЯКОГО. На сайті 18 типових сторінок і документація по всіх елементах (правда англійською мовою, але там все гранично зрозуміло).

У цьому шаблоні майстерно поєднується мінімалізм дизайну (щоб Вам простіше було додати свої стилі) і функціональність. Під функціональністю я маю на увазі такі елементи, як таби, підказки, модальні вікна, слайдери, лайтбокси, що виїжджає і які випливають меню, паралакс і так далі. У цьому шаблоні сайту ви можете знайти все!
18-ти сторінковий HTML5 шаблон на TWITTER BOOTSTRAP


Я дуже раджу пробігтися по сторінках сайту і самим переконатися в різноманітності типових сторінок в цьому макеті. Скріншотів я не буду робити, так як там показувати особливо нічого. Дизайн трохи відрізняється від базового Twitter Bootstrap, але навіть в такому вигляді дизайн приємніше 80-та відсотків за все, що є в інтернеті :)

Блоговая стрічка, сторінка блогу, портфоліо, резюме, контакти, 3 варіанти головної сторінки, кілька макетів Landing Page, сторінки серверів і сервісу з фільтрами, сторінка пошуку, 404 помилка, коментарі та багато багато іншого. І природно, Ви повинні розуміти, що всі ці сторінки маю повністю адаптивну красиву і валідну верстку. Що говорити, якщо у цього шаблону навіть є favicon.

Для професійного веб-розробника, думаю, цей макет може послужити чудовою основою для створення сайту на Twitter Bootstrap. Багато сторінок еже створені, потрібно просто попрацювати над стилями. У документації Ви знайдете всю інформацію про тих чи інших елементах, як їх використовувати і що вони можуть робити. Також там ви знайдете стилі шаблону, як їх використовувати. Документація на англійській мові, але все досить зрозуміло.templates bootstrap
1035 16.02.16Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера