» » Google має намір боротися з нав'язливою рекламою на мобільних пристроях

Google має намір боротися з нав'язливою рекламою на мобільних пристроях
Google має намір боротися з нав'язливою рекламою на мобільних пристрояхОстаннім часом все більше користувачів виходять в Мережу з мобільних пристроїв.

При цьому на гаджети такого типу припадає близько 30% всіх пошукових запитів. Зрозуміло, гіганти на кшталт Google не можуть залишати таку тенденцію без уваги. Ще в минулому році оптимізація сайтів стала впливати на ранжирування результатів і, за словами компанії, це дало результати: 85% всіх сторінок в пошуковій видачі на мобільних пристроях тепер відповідають критеріям (текст можна прочитати без зміни масштабу, оформлення адаптується до розмірів екрану і так далі ). Але залишилася серйозна проблема, яка заважає користувачам отримати доступ до потрібного контенту: нав'язлива реклама, яка займає весь екран. Від неї-то Google і має намір позбутися

З 10 січня 2017 року сайти, на яких використовуються оголошення, що перекривають основний контент, будуть знижуватися в пошуковій видачі. Так, на ранжируванні позначиться присутність як невеликих елементів, спливаючих відразу після завантаження сторінки або під час перегляду контенту, так і повноекранної реклами, яку потрібно закрити для того, щоб побачити матеріали сайту.

Але при цьому нові правила не поширюються на повідомлення про використання файлів cookie або форми для підтвердження віку, а також банери, що займають незначну частину екрану, які легко пропустити. Також виняток становлять форми входу на сайт, контент якого не індексується.


490 13.10.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру