» » Як безкоштовно cтворити свій сайт

Як безкоштовно cтворити свій сайт
Про безкоштовне самостійне створення веб сайтів, в інтернеті написано так багато матеріалів, що починаєш замислюватися - про що ж ще написати? Але коли починаєш їх читати, жахаєшся від кількості нісенітниці, помилок, які видаються за істину, а часом фактичних помилок і шкідливих порад. Тому почнемо з поширених помилок і помилок, з якими може зіткнутися новачок в мережі інтернет.
Як безкоштовно cтворити свій сайт


1. Зробити свій сайт просто. Ні, створення сайту - це зовсім не простий процес, якщо мова йде про серйозний проект, який буде цікавий не тільки його автору, а й широкому колу відвідувачів і який, як наслідок, буде приносити не лише моральне, а й матеріальне задоволення.

2. Зробити безкоштовний сайт складно. Так, складно. Точно так само, як і написати цікаву книгу, намалювати картину своїми руками чи відремонтувати автомобіль. Вас це зупиняє? тоді сайтостворення - не для вас.

3. В інтернеті все безкоштовно. Так, практично все можна знайти безкоштовно. Проблема в тому, що безкоштовні сервіси (хостинг, домен, seo просування і т.д) найчастіше мають вкрай низьку якість і ні за що не відповідають. Так що будьте готові зробити як фінансові вкладення та і часові.

4. В інтернеті все дорого. Так, створити сайт безкоштовно - непросте завдання. Але ж ви плануєте на цьому заробити, чи не так? Тому вкласти певні гроші доведеться, але не такі великі, як може здатися на перший погляд.

5. Навіщо писати тексти, статті, якщо можна скопіювати з інших ресурсів? Можливо, але це загрожує починаючи від санкцій пошукових систем за відсутність унікального контенту і закінчуючи кримінальним кодексом за порушення авторських прав. Текст все ж не обхідно писати самостійно або замовляти у копірайтерів.

6. Навіщо витрачати гроші на дизайн? Якщо у вас немає навиків у дизайні, то навіть не варто пробувати. Краще використовувати готовий безкоштовний шаблон сайту. Або замовити оформлення у професійного дизайнера.

7. Треба обов'язково вивчити HTML, CSS, PHP та інші мови. В ідеалі, звичайно, треба, але для безкоштовного створення свого сайту, знання цих технологій можуть і не знадобитись. Ознайомтесь з основами, а деталі вивчати в процесі розробки. На щастя усіляких посібників і підручників в мережі достатньо. З основами HTML, CSS, javascript можна ознайомитись на цьому сайті в розділі "Відео-уроки".

8. Я ж нічого не знаю, як зробити свій тематичний сайт? Дуже просто! Порада про те, що потрібно робити сайти тільки по близько знайомим тематикам не хороша. В мережі будь якої інформації повно - потрібно тільки вміти нею скористатись. Не просто скопіювати, а зробити щось свої на її основі. Не варто опускати руки, якщо бажана тематика вам абсолютно не знайома. Створюйте сайт самі - при цьому довіряючи відповідальні етапи професіоналам, це оптимальний розподіл праці і фінансів.

Отже, ви задумати створення свого веб сайту. Рішення похвальне, сядьте і подумайте, навіщо вас потрібен сайт. Не в плані, потрібен чи не потрібен, а з точки зору ідеї, тематики його спрямованості, аудиторії та інше. Проаналізуйте потенційних конкурентів, не посоромьтесь запозичити у них якісь хороші ідеї та рішення щодо оформлення і наповнення. Складіть приблизну схематичну структуру, визначте, які розділи і підрозділи на ньому будуть.

Не бійтеся конкуренції, бійтеся її відсутності. На перший погляд може здатися, що всі інформаційні ніші вже давно щільно зайняті. Це абсолютно не так, є безліч тематик, в яких можливо зайняти своє місце і отримувати багато трафіку, незважаючи на велику кількість конкурентів. Якщо вибирати вже зовсім вузькі ніші, де суперників мало, то не чекайте великої відвідуваності і віддачі. Якби ці тематики приносили прибуток, природно, конкуренти там були б.

Створити сайт, присвячений якомусь вашому хобі - теж варіант, але навряд чи він буде прибутковим. Звичайно, на ньому теж можна окупити витрати і трохи заробити, але не розраховуйте на подібний проект, як на основне джерело доходу. Зазвичай такий варіант підходить просто для задоволення.

Визначтеся з авторством контенту. Далеко не завжди оптимальним варіантом буде написання текстів своїми силами. Найчастіше вигідніше замовити його створення у сторонніх авторів - копірайтерів.

Також визначтеся з дизайном. Можливо, для початку варто взяти безкоштовний стандартний шаблон - для більшості завдань його вистачить з головою. А потім, у міру розвитку сайту, змінити його на унікальний авторський дизайн.

І так якщо ви вирішили створити свій сайт безкоштовно, переходимо до першого кроку, а саме дізнаємося як вибрати хостинг і підібрати домен.


605 15.10.16Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера