» » » 20 популярних плагінів для WordPress

20 популярних плагінів для WordPress

wordpressWordPress - одна з найпопулярніших систем управління сайтом, її використовують практично для сайтів будь-яких спрямувань. Розглянемо 20-ку популярність і необхідність плагінів для CMS WordPress. Більшість полігонів вордпресс мають вузьку спеціалізацію, але значно розширюють список можливостей управління сайтом.

Встановлений за замовченням плагін Akismet . Призначений для захисту Вашого сайту від спаму, незалежно від того, коли сайт був створений. Відмінне рішення для блогу. В налаштуваннях плагіна можна вказати: чи плагін буде видаляти підозрілі коментарі або буде їх переміщати в окрему папку і ви самостійно зможете їх модерувати. Щоб активувати даний плагін, необхідно отримати код на офіційному сайті вордпресс. Якщо ваш сайт без комерційної основи, то даний код ви отримуєте безкоштовно, в інших випадках, необхідно буде вибрати тарифний план.
20 популярних плагінів для WordPress


Плагін Jetpack підсилює безпеку і продуктивність системи, а також використовується для аналізу трафіку. Додаткові модулі плагіна допоможуть вам змінити зовнішній вигляд сайту, додати необхідні віджети і тп. Отримати плагін можна безкоштовно, але він також має платні тарифні плани. Jetpack не має аналогів, але за допомогою інших плагінів можна розширити його функціонал.

Хочете зробити зі свого сайту форум, соц.мережу або спільнота однодумців? Тоді скористайтеся плагіном BuddyPress . Він не має аналогів, але з його допомогою ваші користувачі зможуть створювати повноцінні профілі і спілкуватися між собою, як і в будь-який інший соціальної мережі.

Для прискорення завантаження сторінок сайту використовують плагін кешування WP Super Cache . При значному потоці відвідувачів на ваш сайт, даний плагін зменшує навантаження на сервер. Це корисно і зручно і для користувачів, і для пошукової системи, яка враховує час, за яке завантажується сторінка сайту. В плагіні є багато налаштувань і компонентів, але найголовніший - кешування, варто включити відразу ж після запуску WP Super Cache.

bbPress - з даними плагіном ваш ресурс знайде можливості форуму. Має прості і зрозумілі настройки і працює досить швидко, підтримує RSS і не створює навантаження на сервер, що є додатковою перевагою. Крім того, можна створити навіть кілька форумів, кожен з яких матиме категорії і рубрики.

Плагін для перевірки - Theme Check . Перевіряє теми на актуальність і відповідність стандартам вордпресс. Перш за все, даний плагін - ідеальне рішення для розробників, які перевіряю написаний код. Рекомендують за допомогою даного плагіна перевіряти всі теми перед установкою на свій сайт.

Далі мова піде про плагіни, які скачували більше 1 млн. Раз на сьогоднішній день.

Yoast SEO - плагін для СЕО-оптимізації. Досить простий для використання, і тому підходить для новачків і професіоналів з досвідом в розробці. Плагін допомагає оптимізувати ресурс для пошукових систем. При правильній і правильного налаштування можна залучити додатковий трафік на сайт.

За функціональністю схожий з попереднім плагін All in One SEO Pack , але має ряд своїх переваг для розробників: автоматично створює ключові і опису після аналізу контенту сторінки. Даний плагін корисний для тих сторінок, які мають багато записів.

Google XML Sitemaps - допомагає пошуковим системам швидше проіндексувати ваш ресурс. Плагін створює файл sitemap.xml і повідомляє пошуковикам про те, що на сайті з'явився новий контент, який необхідно проіндексувати. Даний плагін працює не тільки з гугл, але і з іншими пошуковими системами.

Вирішили додати на сайт форму зворотного зв'язку? Скористайтеся Contact Form 7 . Даний плагін відмінно підійде і для комерційних сайтів, і для звичайних блогів. Зручний у налаштуванні, а за допомогою додаткових плагінів можна ще й налаштувати зовнішній вигляд контактної форми.

Плагін Really Simple CAPTCHA бореться зі спамом і ботами. Підходить як корисне доповнення до попереднього плагіну.

NextGEN Gallery дозволяє створювати Фотогалерея та альбоми в блогах. Серед основних функцій варто виділити: вибір стилю перегляду фотографій, створення слайд-шоу, нанесення водяного знаку і багато іншого корисного. Даний плагін має більше 10 млн. Завантажень, що і говорить за його популярність.

За допомогою WooCommerce можна створити інтернет-магазин на основі вордпресс. Надає дуже багато можливостей для настройки проекту, відмінно взаємодіє з іншими плагінами, які розширюють його функціонал. Якщо ви маєте нульові вкладення, то даний плагін стане для вас прекрасним варіантом запуску свого ресурсу.

Wordfence Security - спеціальний антивірус для вашого онлайн ресурсу. Підходить не тільки для профілактики, але і для лікування вже заражених коду. Плагін стежить за всіма підозрілими змінами на вашому сайті, в тому числі захищає від злому брутфорсом, робить аналіз посилань на сторінках. Є також платна версія даного плагіна, яка володіє додатковим корисним функціоналом.

Легкий у використанні WordPress Importer використовується для імпорту даних з одного сайту вордпресс на інший. Але, про всяк випадок, рекомендують зробити бекап для безпеки і якщо щось піде не так в процесі імпорту інформації.

TinyMCE Advanced розширює кількість кнопок візуального редактора. В налаштуваннях можна додатково вибрати які кнопки потрібні, а в яких немає необхідності. За допомогою даного плагіна ваші записи знайдуть гарний, правильний і точний вид.

Advanced Custom Fields може додавати довільні поля до записів на вашому ресурсі. За допомогою широких можливостей даного плагіна ви зможете, наприклад, повідомляти про своє місцезнаходження відвідувачам, додавати мініатюри до записів і багато чого іншого корисного і унікального.

Для створення копій записів і сторінок використовують плагін Duplicate Post . Даний плагін використовується для інтернет-магазинів, які мають багато товарів зі схожим описом. Також він підійде, якщо ваші записи схожі за своєю структурою і їх можна використовувати для створення нового матеріалу.

Google AJAX Translation переводить сторінки ресурсу відразу на кілька мов. Це дуже зручно якщо ваш сайт відвідують не тільки співвітчизники, а й іноземці. Кнопку, щоб перевести можна додати за бажанням в будь-яку частину сайту.

Для роботи з рекламою використовують плагін Easy AdSense . Він безпосередньо спрощує роботу з рекламними блоками Google Adsense. Вам не потрібно буде редагувати файли PHP або виконувати трудомісткі операції для того, щоб розмістити блоки реклами на сторінках сайту.

Так як WordPress дуже популярна платформа для створення сайтів, то і плагінів існує дуже багато. Залежно від потрібного функціоналу, ви можете вибрати найбільш підходящий плагін і встановити його собі на сайт. Будьте пильні, завантажуйте плагіни тільки з офіційних і перевірених ресурсів, для того щоб не нашкодити проекту.


wordpress
2388 03.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру