» » Що таке інстаграм?

Що таке інстаграм?

«Що таке Інстаграм?» - В першу чергу важливо підкреслити, що Instagram - це нова соціальна мережа, заснована на взаємодії користувачів за допомогою візуального контенту. Можливо, нас хтось поправить, в деякому сенсі, правильно вважати, що представлена соціальна мережа не нова. Однак, з точки зору бізнесу, Instagram - це новий майданчик для просування ваших ідей. Це та ніша ринку, яка на даний момент практично не зайнята. А адже це саме те, що ми з вами і шукаємо.
Згадаймо досвід широко відомої соціальної мережі ВКонтакте. У період після її презентації активно створювалися різні групи, а таргетинг був дешевий як ніколи. У цьому плані ті, хто тільки починав, мали більший вихлоп. Перші гравці на цьому ринку не тільки непогано заробили, а й створили для себе перспективи подальшого зростання і розвитку бізнесу. Застосовується й до нашого випадку, можна з упевненістю сказати, що Instagram тільки починає набирати свою популярність. Не тільки в Україні, але і в країнах СНД. Однією з головних причин такого інтересу, є бажання медійних осіб в черговий раз голосно про себе нагадати, тепер - за допомогою Instagram. Зараз як раз той самий час, коли пора починати діяти подібно першопрохідникам Вконтакте! Але для початку необхідно розібратися що таке Інстаграм.
Що таке інстаграм?


Так що таке Instagram і з чим його їдять?
Instagram - це воістину соціальна мережа нового тисячоліття, і це не просто гучні слова. Тут ви не знайдете величезних полотен тексту і практично нескінченних добірок ілюстрацій, не зустрінете велику кількість різноманітних конкурсів або голосувань, які можуть допомогти в просуванні бізнесу ... Але!

По-перше, звернемо пильну увагу на користувачів цієї мережі: 50% є власниками продукції Apple, у решті половини пристрої на базі Android. Практично всі медійні обличчя використовують цю мережу, що робить розвиток бізнесу на цьому майданчику дуже перспективним. Ми підібрали для вас кілька яскравих прикладів з соціальної мережі Instagram, щоб проілюструвати вищесказане. Зверніть свою увагу на число передплатників кожного представленого аккаунта. Як думаєте, що таке Instagram для них, як не засіб для ще більшої популяризації своєї особистості ?!
Що таке інстаграм?


Якщо простежити за останніми світовими тенденціями, то стає очевидним, що вони свідчать про зростання активності використання мобільних пристроїв для вирішення абсолютно різнопланових завдань. Подивіться на оточуючих вас людей: багато перевіряють свою пошту і відповідають на листи, спілкуються в Skype не використовуючи комп'ютери. Особливо це зручно в поїздці або на відпочинку. Ми і самі часом не помічаємо, як багато дій виробляємо за допомогою мобільних пристроїв і гаджетів.

Звідси випливає ще одна перевага Instagram - їм можна користуватися за допомогою будь-яких мобільних пристроїв, що працюють на базі Android, iOS і Windows Phone. Ця соціальна мережа вже стала частиною нашого життя, що не може залишити без уваги бізнес спільноти.


social instagram
657 05.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру