» » Переваги Інстаграму

Переваги Інстаграму
У цьому розділі ми розглянемо деякі статистичні дані, які допоможуть вам уявити майбутній фронт робіт більш детально. Прочитайте цю главу уважно, оскільки саме вона може допомогти вам визначитися з напрямком реалізації своїх бізнес-ідей в соціальній мережі Instagram.
Переваги Інстаграму


Переваги інстаграм для бізнесу
  • Конкуренція серед бізнес-проектів, представлених в Instagram, в 12 разів менше, ніж в інших соціальних мережах і в 35 разів менше, ніж в контекстній рекламі.68% користувачів Instagram - жінки.
  • 90% користувачів Instagram молодше 35 років.
  • Рівень залучення користувачів в Instagram в 15 разів вище, ніж в Facebook.
  • Кожен користувач Instagram - власник смартфона.Швидкі результати.
  • Не потрібні великі рекламні бюджети і досконалі маркетингові інструменти для генерації потоку клієнтів. На даний момент конкуренція в Instagram ще досить слабка. В силу цього фактора підприємцям не потрібні великі бюджети, щоб отримати хороший ROI. Наприклад, розглянемо платформу Яндекс.Директ. Зростаючі ставки і перегрів контекстної реклами (кліки по 200-300 $) ускладнюють вихід на цей рекламний канал. Ця ситуація породжує необхідність в пошуку трафіку, як джерела збільшення потоку клієнтів. Якраз переваги Інстаграм і є цим джерелом. Чому? Для того щоб протестувати свої гіпотези на цій платформі великих витрат не буде потрібно. Таким чином, на відміну від багатьох рекламних майданчиків і інструментів, в Instagram і з мінімальним бюджетом можна отримувати хороші результати.
  • Простота в просуванні проекту. Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час, щоб розібратися з величезною кількістю інструментів. Наприклад, вам не потрібно володіти певними знаннями і навичками або цілими днями дивитися аналітику для того, щоб генерувати потік клієнтів в Instagram. Тут все набагато простіше. Безумовно, вам потрібно буде приймати рішення, щоб отримувати заявки. Але рівень складності роботи в Instagram в рази менше, ніж в інших рекламних каналах. Для того щоб оволодіти налаштуванням Яндекс.Директ або Google AdWords вам можуть знадобитися роки кропіткої роботи, результати якої не завжди буде позитивними. Ось вони переваги інстаграм для бізнесу - економія бюджету коштів і швидкість освоєння цього інструменту.
  • Instagram - найбільш швидкозростаюча соціальна мережа в світі з величезним, ще не розкритим потенціалом.


Очевидно, що рівень конкуренції в контекстної і таргетированной рекламі останнім часом помітно зріс, оскільки багато підприємців чітко розуміють необхідність контексту, що, в свою чергу, призвело до високих ставок і астрономічними цінами. Буквально через пару років йтиметься вже про переповненості каналу контекстної реклами і про пошук нових джерел трафіку для просування бізнесу. Уже зараз деяким нішах просто марно йти в контекст, особливо якщо ми говоримо про новачків. Виходом може стати просування в інстаграм .

Знову повернемося до досвіду соціальної мережі ВКонтакте. Буквально два роки тому ця мережа тільки починала переповнюватися всілякої рекламою. Можна було без будь-яких проблем дати рекламу в паблік або групі і отримати 15-30 замовлень з одного рекламного поста. При цьому чистий заробіток на той момент складав приблизно до 50 тисяч рублів, а це приблизно 20 тисяч гривень (в залежності від курсу). Зараз ринок вже переповнений конкурентами. Якщо ми візьмемо будь-яку з тенденцій сьогоднішнього дня, то вона все одно буде зводитися до того, що рекламний канал, що набирає більшу популярність, буде «перегріватися». І це важливо розуміти. Лише при знаходженні нових джерел трафіку, нових рекламних можливостей, ви зможете розраховувати на стабільно позитивний результат.

Тенденцією останніх років є контент-маркетинг. У США він уже давно використовується в багатьох нішах, але в Україні поки не сильно розвинений. Другим подібним джерелом є Instagram. Світова практика користування цією мережею зводиться до того, що підприємці активно монетизують свою клієнтську базу. Наочним прикладом може послужити будь-який аккаунт селебріті або публічних осіб. В Україні, знову ж таки, ця практика тільки-тільки набирає обертів. Тому важливо саме зараз вливатися в цей тренд, який дає можливість отримувати якісні клієнтів з Instagram при мінімальних витратах.


social instagram
1251 05.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру