» » Просування бізнес ідей в Instagram

Просування бізнес ідей в Instagram

Як сказав Авраам Лінкольн: «Правильно поставлена мета - половина успіху». Розглянемо основні цілі, які можете поставити перед собою саме ви, вибравши Instagram як джерело трафіку.

Ідеї бізнесу в інстаграм
 • Організація потоку нових клієнтів. Це дозволить вам отримувати нових клієнтів, заявки, Ліди.

 • Особистий заробіток через Instagram. Повернемося до акаунту Дженніфер Селтер. Завдяки самопіару вона отримує спонсорські контракти. З подібним успіхом вона може організувати і свій бренд, залучаючи клієнтів на заняття фітнесом. Все це - чудова нагода для заробітку. Чим більше у вас передплатників, тим більше грошей за рахунок своєї популярності ви зможете зробити, але тут важливо враховувати такий фактор, як потрапляння в цільову аудиторію. В цілому, багато хто недооцінює особистий заробіток і це є великою помилкою. Будь-який бажаючий може суміщати роботу в офісі і ведення акаунта в Instagram. Важливо також розуміти, що заробіток в мережі цілком ймовірно може бути дуже великим. Як приклад розглянемо досвід вітчизняних медіа осіб. В середньому один рекламний пост вітчизняної зірки обійдеться рекламодавцеві в 70 тисяч рублів. В місяць така зірка виставляє близько 20-30 подібних записів. Очевидно, що прибуток виливається в астрономічні суми.

 • Прямі та непрямі продажу. Для початку розберемося в термінології. Прямі продажі - це коли ви створюєте акаунт зі своїми товарами і продаєте їх. Непрямі - це тематичний аккаунт, або аккаунт особистості, через який ви робите продажу. І знову повернемося до аккаунту Дженніфер Селтер. Завдяки кількості своїх передплатників вона може продавати все, що завгодно і це будуть купувати. Таким чином, непрямий продаж стають ефективною ланкою бізнесу.

 • Підвищення популярності компанії, бренду або особистості. Наявність віджетів або посилань на Instagram, додають вагу кожному вашому слову, що важливо для потенційних клієнтів.

 • Підвищення лояльності вашої аудиторії. Рівень лояльності підвищиться, якщо ви почнете вести свій аккаунт. Люди будуть підписуватися, стежити за ним, і нехай вони не прийдуть до вас зараз, нехай вони не прийдуть завтра, але вони можуть стати вашими клієнтами через місяць, просто тому, що їм сподобається фотографія, скажімо, манікюру, який зробили у вашому салоні краси . В даному випадку лояльність аудиторії формується через контент, пости, відгуки, фотографії клієнтів і робіт. Близько 20-25% клієнтів будуть цікавитися вашими пропозиціями тільки завдяки тому, що у них підвищиться рівень лояльності до компанії або бренду.

 • Акумуляція бази потенційних клієнтів. Не обов'язково, що людина, котра зацікавилася вашими пропозиціями, неодмінно купить у вас щось прямо зараз. Лише з плином часу потенційний клієнт може перетворитися в реального. Припустимо, що у вашого акаунта 15 тисяч цільових підписників, тобто 15 тисяч потенційних клієнтів. У подібному випадку Instagram дозволяє досить швидко створити умови для розширення бізнесу.

 • Утеплення відносин з поточними і потенційними клієнтами. Потенційний клієнт, заходячи на сайт, повинен бачити реальні фотографії та відгуки про ваш продукт або послугу. Це один з ключових чинників, що формують довіру до вашої компанії, тобто саме тут інтернет-маркетинг повертається в бік соціальної довіри. У цьому плані Instagram є виграшною платформою, оскільки вважається, що користувач фотографує себе і тут же викладає ці фотографії в мережу. Коли клієнти бачать звичайні знімки на сайті, то у них складається враження, що ці фотографії були зроблені або спеціально, або просто взяті з інтернету. Але, якщо ви робите фото або записуєте відео в Instagram, це викликає більше довіри з боку споживача, відповідно до популярністю і специфікою цієї соціальної мережі.

 • Збільшення частоти покупок і терміну життя клієнта. Коли ваш обліковий запис з'являються цікаві пости, ви ділитеся з передплатниками своїми успіхами (іноді навіть провалами), демонструєте, що ви рухаєтеся вперед, розвиваєтеся, прагнете щось зробити для них, тільки тоді ваша аудиторія почне рости, паралельно з продажами. Якщо людина щодня заходить на вашу сторінку в Instagram, не факт, що він купить щось зараз, через місяць або більший проміжок часу, але все це збільшує термін життя клієнта. Клієнт стає лояльним і в перспективі, наприклад, в ваш салон або магазин, він зайде не один раз, а стане постійним клієнтом.

 • Швидке виведення на ринок нового товару або послуги. Цим інструментом активно користуються дилери, які продають наше інноваційне відразливе засіб. Якщо ви створите щось нове, то зможете успішно просувати це через Instagram.

 • Створення «тусовки» і трансляція цільових повідомлень (події, акції). Знову розглянемо акаунт Дженніфер Селтер як приклад. Вона створила свою «тусовку» на базі власного облікового запису Instagram. Так, половина її передплатників - це чоловіча аудиторія, якій подобається дивитися її фотографії. Однак, друга половина - це люди, які реально захоплюються фітнесом, а значить, можуть бути її потенційними клієнтами і партнерами. Через подібні «тусовки» також можна успішно проводити різні заходи та акції.

 • Збільшення ефективності поточних рекламних каналів. Якщо ви розміщуєте на сайті віджети з Instagram, то впускаєте туди контекстну рекламу або рекламу з соціальних мереж. Люди це бачать, і конверсія починає підвищуватися. Безумовно, все залежить від обраної вами ніші.

 • Заробляти, надаючи послуги з просування в Instagram. На даний момент це одна з найпопулярніших послуг. Ви можете заробляти гроші, ведучи кілька акаунтів, сидячи вдома. Ця послуга користується великим попитом, як в бізнесі, так і у різних споживачів.


social instagram
621 05.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру