» » Як знайти свою цільову аудиторію в Instagram?

Як знайти свою цільову аудиторію в Instagram?

Це перший ступінь, яку вам слід подолати, просуваючи свої ідеї в Instagram.

Поділ на сегменти: людина пошуку (ЛП), людина, яка приймає рішення (ЛПР) і людина, що впливає на ЛПР.

Як приклад візьмемо пару, яка готова орендувати квартиру. Швидше за все, займатися пошуком буде дівчина (ЛП) - у неї одні цілі, завдання і потреби. Однак, приймати рішення буде її молодий чоловік (ЛПР), тому що саме він буде платити за квартиру. Для нього важливий договір, умови, практичність, стан квартири і т.д. Ще є особа, що впливає на прийняття такого рішення, наприклад, дитина. Для нього важливо, щоб у нього в квартирі була своя кімната, тому він буде впливати на особу, яка приймає рішення. Коли ми говоримо про виявлення цільової аудиторії, важливо враховувати всі ці сегменти. Особливість Instagram полягає в тому, що і ЛП, і ЛПР, і особа, що впливає на ЛПР - це один і той же чоловік. Але, якщо у вас якась специфічна ніша, то потрібно індивідуально опрацювати кожен з цих сегментів.
Як знайти свою цільову аудиторію в Instagram?


Основні етапи визначення своєї цільової аудиторії.
  • Географія кожного сегмента.

  • Стать кожного сегмента. Наприклад, 80% ЦА вашої компанії - жінки, 20% - чоловіки, значить, в бізнесі необхідно зробити ставку на жінок, тобто Завжди працюйте на тих, кого більше.

  • Вікова категорія кожного сегмента. Розглядайте вікову категорію з діапазоном в 3-5 років. Якщо Ваша ЦА знаходиться у віковому діапазоні від 18 до 23 років, то для неї повинен створюватися один контент, своя унікальна стратегія. Якщо від 29 до 34 років - інший контент, інші стратегії та інші підходи до продажів.

  • Рід діяльності кожного сегмента. Необхідно зрозуміти, чим займається кожен сегмент - чи працюють вони, чи живуть на гроші батьків, а може бути, виховують власних дітей.

  • Інтереси кожного сегмента. Подумайте, чим живуть ці люди, що крім роботи, навчання і бізнесу їх цікавить. Це може бути кулінарія, полювання, рибалка і т.д. Залежно від цього буде вибудовуватися ваша подальша стратегія по просуванню бізнесу, особистості або блогу в Instagram.

  • Рівень доходів кожного сегмента.

  • Цикл угоди. Важливо розуміти в який термін буде відбуватися угода.

  • Що принципово важливо кожному сегменту при прийнятті рішення, а що ні. Це важливо при створенні контенту. Для кого-то важлива своєчасна доставка, а хтось чекає реальних фотографій товару. Все це треба враховувати при просуванні бізнесу.

  • Що подобається, а що не подобається кожному сегменту вашої ЦА з точки зору контенту. Ви можете або припускати, або безпосередньо поспілкуватися з лояльними і потенційними клієнтами, з тими, хто може зацікавитися вашими товарами або послугами.


Після визначення ключових складових вашої ЦА, можемо приступати до просування в інстаграм.


social instagram
645 05.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру