» » Вибір концепції просування через Instagram

Вибір концепції просування через Instagram
У цій статті ми виділили основні напрямки просування бізнес-ідей. Кожен пункт по-своєму складний, але прибутковий, тому поставтеся до цієї інформації уважно.

Основні концепції просування в інстаграм.
 • Продажі через особистість. Припустимо, що ви - дівчина, яка викладає свої фотографії і таким чином набирає фоловерів. Ви уявляєте товар або послугу і підписники, гортаючи сторінку - їх бачать, заходять на сайт і купують. Таким способом просуває товари переважно жіноча аудиторія, але ця модель підходить також і для чоловіків.

 • Продажі через компанію (ведення аккаунтів компанії в Instagram). Як приклад - акаунти BMW, Porsсhe, Mersedes, Nike і т.д ..

 • Прямі продажі. Це різні інтернет-магазини в Instagram, в яких ви представляєте свої товари, продукти, послуги, кейси. Ваш аккаунт буде заточений саме на прямі продажі. Він буде містити менше корисних порад і ліричних відступів, при наявності постів з реальними відгуками і з характеристиками товару.

 • Продажі через легенду. Думаємо, багато хто неодноразово бачили акаунти в Instagram, які ведуть коти, собаки, ящірка або будь-якої персонаж. Створюється враження, що за ними ховається не реальна людина і в цьому є свої плюси. Наприклад, в процесі публікації постів про життя кота можна додати запис про те, який корм він купив, обов'язково з фото. Таким чином, це послужить хорошою рекламою даного корму. Подібний аккаунт ідеально підійде для просування зоомагазинів і ветеринарних клінік.

 • Мульти-аккаунтні продажі. Метод мульти-аккаунтних продажів реалізується, коли ви паралельно ведете 5-10 акаунтів. У цьому випадку в кожному окремому акаунті слід використовувати технологію прямих продажів. Важливо, щоб всі ці акаунти наповнювалися схожим контентом, здатним генерувати ваші продажі.

 • Продажі через експертність в ніші. Якщо ви, наприклад, займаєтеся, дизайном інтер'єрів або ремонтними роботами, то на вашій сторінці важливо буде показати такий дизайн, який буде подобатися більшій кількості ваших клієнтів. Можна викладати відеоролики про те, як ви робили ремонт, які поради ви можете дати зацікавленій особі.
  Подібний контент буде підвищувати вашу експертність. Розглянемо ще один приклад - просування інтернет-магазину комп'ютерної техніки. З цією метою можна створити 15-секундні відео огляди свого товару. Таким чином, відразу буде акумулюватися цільова аудиторія і підвищуватися ваша експертність, яку в подальшому слід також монетизувати.

 • Продажі через блог. Тут важливо сконцентруватися на тому, що безперечно займає більшу частину вашого часу - бізнес, фітнес, краса, зачіски і т.д. Таким чином, контент буде створюватися не тільки за допомогою фотографій, але і за допомогою корисних порад і міркувань на тему.

 • Продажі через акаунт з корисною інформацією. Алгоритм досить простий: береться певна тема і на її основі створюється повідомлення. Наприклад, розглянемо тему краси, а точніше - як доглядати за шкірою, робити манікюр в домашніх умовах, підвищувати собі настрій і т.д. Через цей аккаунт ви зможете щось рекомендувати. Таким чином, реалізується своєрідна продаж через корисну інформацію для людей.

 • Продажі через популярні тренди. Згадаймо, що говорять хом'яків - свого роду тренд, через який можна було продавати суміжні товари. На сьогоднішній день, останнім трендом в мережі було синьо-чорне / біло-золоте мереживне плаття на фотографії ... Тоді розв'язався гаряча суперечка щодо того, якого кольору плаття на знімку. Дуже швидко фотографія стала популярною, і багато хто зацікавився покупкою цього наряду. Результат - продаж сукні зросла в рази. Після цього багато компаній почали випускати продукти під цей тренд - гри, де персонажі були синьо-чорні і біло-золоті, і навіть один футбольний клуб просувався під ці кольори. Таким чином, багато брендів добре заробили на цій хвилі.


social instagram
9646 05.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру