» » Односторінковий шаблон сайту-резюме з портфоліо

Односторінковий шаблон сайту-резюме з портфоліо
Поспішаю порадувати Вас черговим односторінковим шаблоном сайту. Цього разу це чудовий сайт-резюме з портфоліо і більш-менш незвичайною структурою. Звичайно, нічого наднового, але відмінність цього шаблону в тому, що сайт розділений на два блоки: один статичний з фоновим параллаксом, а інший прокручується по вертикалі.

Варто відразу зауважити: тут немає справжніх фотографій. Всі зображення замінені на фонову текстуру, що надає шаблоном стандартність і легкість, так як великі зображення гальмують сайт. Якщо у Вас є уява (а я вірю в те, що воно у Вас є), то ви легко уявите на місці фонових заглушок зображення вашої тематики сайту.
Односторінковий шаблон сайту-резюме з портфоліо


Дизайн шаблону
Дизайн шаблон мінімалістичний і простий. Він дуже підійде для будь-якого детального сервісу, але ось розробники вирішили зробити сайт-резюме. До речі по докладніше про це:

Як я вже сказав структура сайту вдає із себе фіксовану частину, в якій є фото власника сайту, його ім'я, рід заняття та іконки соціальних мереж. А в правому блоці вся інша інформація, яка прокручується вертикально, як звичайний сайт.

Шаблон, по суті, розбитий на три блоки:
- Вітальний. Просто звичайне текстове привітання
- Портфоліо. На ньому зупинимося по докладніше. Тут є 6 зображень, які відкриваються в повному розмірі, якщо клікнути на превью. Тут варто дуже хороший слайдер з прокруткою всіх зображень. Кожне окреме зображення має свою назву. Також є кнопка закриття слайдера. Всі зображення, як я вже сказав замінені на фонові заглушки, тому Вам потрібно просто підставити свої зображення на місце цих текстур. І ви вже зможете робити з зображеннями все, що Вам заманеться: збільшити розмір зображення, додати водяний знак на зображення , додати стільки зображень, скільки Вам потрібно і так далі.
- Контакти. У цьому блоці форма зворотного зв'язку, адреса, телефон і email.
Допоміжний блок - Елементи. Тут показані стилі елемнтов сайту для створення нових блоків і сторінок.

Що найбільше радує в цьому шаблоні так це стилі. Стилі тут просто чудові. У початковій версії сайту, блок з Елементами був прихований. Я його відкрив спеціально, щоб ви бачили, що можна зробити на сайті, крім вітального блоку, портфоліо і форми зворотного зв'язку. Так ось в цих елементах ви знайдете приголомшливу стилізацію не тільки заголовків, цитат, тексту фіксованої, а й стилі для чекбоксів, радіо, що знайдеш тільки в каки-небудь фреймворками.

Завантажити односторінковий шаблон сайту-резюме з портфоліо безкоштовно


templates bootstrap
1096 22.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру