» » HTML шаблон для сайту про подорожі

HTML шаблон для сайту про подорожі
Це відмінний шаблон, база для створення сайту. Тут є відмінна вступна головна сторінка, шаблон простий сторінки з сайтбаром (лівим або правим). Але найголовніше тут є сторінка з елементами, де є заголовки, цитата, форматований код, іконки, кнопки, стилізовані таблиці, форми з чекбоксами і радіо, а також розташуванням блоків. Тут свій індивідуальний css, за допомогою якого можна створити відмінну адаптивну під будь-які мобільні девайси верстку.

І дійсно, тут дуже крута мобільна версія сайту з меню, яке з'являється збоку. Багато хто, напевно вже втомилися від Bootstrap. Ось Вам дещо новеньке.
HTML шаблон для сайту про подорожі


Так виглядає головна сторінка. Непогано так? Сторінка відмінно анімована і при Скролі ви бачите виїжджаючу інформацію і картинки. У мобільній версії все статично, а вгорі збоку є кнопка навігації. Навіть сама головна сторінка можете зійти за «Landing Page» і її можна допив до відмінного лендінгу. А ось Вам додаткова сторінка, типу «Блогу»:
HTML шаблон для сайту про подорожі


Але я думаю, Вам обов'язково потрібно подивитися сам сайт в реальному часі. В архіві все теж саме. Качаємо, що не соромимося. Всього найкращого.

Завантажити HTML шаблон для сайту про подорожі безкоштовно


templates bootstrap landing
736 22.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру