» » HTML шаблон на автомобільну тематику

HTML шаблон на автомобільну тематику
Це відмінний легкий HTML шаблон сайту на автомобільну тематику. Шаблон зроблений на базі фреймворка Twitter Bootstrap і має відмінну кросбраузерності адаптивну верстку.
HTML шаблон на автомобільну тематику


Визначив тематику цього сайту я по картинках. Справа в тому, що спочатку це макет для одного замовника. А тематика там була: автошкола, ось тому там такі картинки і навіть блок «Наші автомобілі». Так що якщо у Вас автошкола і ви хочете зробити для неї сайт - це шаблон буде відмінним варіантом. А взагалі-то даний дизайн можна переробити під будь-яку тематику. Давайте візуально познайомимося з цим чудовим односторінковим шаблоном:
HTML шаблон на автомобільну тематику


епер ви розумієте, що цей шаблон можна застосувати для створення сайту будь-якої тематики.

Хорошим моментом є ще те, що шаблон русифікований, а точніше він спочатку створювався російською мовою. Ще хороша новина: шрифти які підключені в шаблоні теж кириличні, так що Вам не знадобитися шукати кириличну версію шрифту, звичайно виключаючи той випадок, що Ви захочете поміняти шрифт в шаблоні, чому я буду неодмінно радий.

Меню сайту тут фіксоване у верхній частині екрану. Багато блоки озброєні параллаксом з фоновою картинкою. У самому верхньому блоці ви можете розмістити форму заявки на зворотний дзвінок або щось на зразок цього. Пропоную подивитися «демо» і самим переконатися в тому, що це відмінний лендінг, який може Вам знадобитися в роботі. Всього найкращого. Бувай.

Завантажити HTML шаблон на автомобільну тематику безкоштовно


templates bootstrap landing
749 22.12.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру