» » 5 методів, які змусять ваших фоловерів стати клієнтами

5 методів, які змусять ваших фоловерів стати клієнтами
Якщо ви завели сторінку в Інстаграм від імені компанії або старт-апу, напевно, основною її метою є не просто популяризація діяльності конкретної спрямованості, а й заклик до придбання певних товарів або послуг. Що зробити, щоб ваші послідовники в соцмережі правильно сприймали ваші рекламні заклики? Нижче наведено 5 ефективних способів для перетворення передплатників в статус реальних клієнтів.

Метод №1
Наповніть сторінку унікальним і привабливим контентом, який приверне інтерес медіа-ресурсів. Інформативне і цікаве наповнення змусить повернутися до вашого профілю ще не раз.

Регулярно проводите цікаві акції, конкурси та розповідайте про свої пропозиції в інтерактивних постах.
5 методів, які змусять ваших фоловерів стати клієнтами


Метод №2
Репутація компанії, а точніше образ, з яким її асоціюють, багато в чому стає мотиватором для придбання товарів і користування послугами. Дайте передплатникам можливість дізнатися ваш бізнес зсередини. Зробіть кілька постів з фото, які зображують організаційні моменти, або познайомте фоловерів з членами вашої команди, зробіть цікаву фотосесію на робочих місцях або розкажіть про процес створення вашої продукції.

Щоб втілити ці ідея в життя не потрібно професійних інструментів і постановочних кадрів. Чим жвавіше буде зйомка, тим більший інтерес вона викличе у цікавих.

Метод №3
Будьте активні і взаємодійте з вашими передплатниками за допомогою лайків, коментарів і підписок. Обов'язково залишайте пару слів під фото із зображенням вашої продукції, які опубліковані на сторонніх сторінках. Щоб збільшити кількість необхідних фотографій, оголосіть вікторину і активно підтримуйте її перебіг.

Метод №4
Інстаграм - це мережа, націлена на розповідь за допомогою фотографій і, щоб привернути увагу незнайомих людей, необхідно викладати цікаві і візуально ефектні картинки. Використовуйте фільтри, різні додатки і опції Інстаграм, щоб зробити фото популярними, доступними і «смачними». Якісно зроблені фотографії не завжди вимагають обробки і, також як випадкові кадри користуються інтересом.

Метод №5
Робіть упор на організацію конкурсів і змагань, які мотивують передплатників на активну діяльність і зворотний зв'язок. Ваш продукт або послуга стануть найкращим призом в боротьбі за звання переможця. Пропонуйте гідні подарунки за участь і не нехтуйте глядацькими симпатіями, організовуючи голосування для аудиторії.

При наявності живого інтересу до ваших постійних читачів і бажання піднести продукт у вигідному світлі, ви швидко зможете домогтися отримання першого прибутку від колишніх фоловерів і нинішніх клієнтів, готових придбати пропоновані товари.


instagram
426 19.02.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру