» » ЯК ПІДВИЩИТИ РЕЙТИНГ КОМПАНІЇ В INSTAGRAM?

ЯК ПІДВИЩИТИ РЕЙТИНГ КОМПАНІЇ В INSTAGRAM?
Існує безліч способів підвищення власної популярності в соціальній мережі, але, з огляду на те, що цей винахід і його опціонал вивчені не до кінця, а «вистрілюють» і допомагають добитися потрібних цілей ресурс, постійно змінюються, необхідно бути уважним до останніх трендів і оновлень.

З одного боку, щоб стати популярним в Instagram, не знадобляться великі зусилля, а з іншого, буде потрібно запас уважності, терпіння і розуміння різних алгоритмів активності.
ЯК ПІДВИЩИТИ РЕЙТИНГ КОМПАНІЇ В INSTAGRAM?


5 нюансів підвищення привабливості аккаунта в Інстаграм

перше
Пам'ятайте про можливість обробки викладаються фотографій: міняйте розмір і зовнішній вигляд фота таким чином, щоб воно відображалося якнайкраще, і було добре видно на будь-яких носіях.

Друге
Фотографії з людьми і різними персонажами викликають набагато більший інтерес, ніж абстракції і пейзажі. Увага фоловерів залучають незнайомі і відомі персоналії, і вони затримують погляд на тих кадрах, де є жива людина. Незалежно від того, просуваєте ви персональний аккаунт або займаєтеся розкручуванням бізнес-сторінки компанії, зображення з співробітниками і партнерами будуть більш затребувані, ніж звичайні логотипи.

За даними статистики, що стало таким популярнм, Селфі ще тривалий час залишатиметься на піку, тому не соромтеся фотографувати себе самостійно і додавайте в композицію ваші товари. Такі кадри зберуть більше лайків і коментарів, що підвищить рейтинг аккаунта.

Третє
За версією бізнес-сервісу Olapic, використання жовтого та синього кольору в оформленні фото, сторінки або продукції, викликає розташування потенційних клієнтів і в більшій мірі, ніж інші кольори, спонукають до придбання. Подумайте над тим, яким чином використовувати цю інформацію і зробіть оформлення профілю за допомогою різних відтінків цих кольорів.

Четверте
Описи і коментарі до фото від автора - важливий нюанс. Незважаючи на те, що тривалі міркування не притягнуть уваги тих, хто швидко гортає стрічку новин, на тлі коротких описів довгий монолог може «зачепити погляд». Урізноманітніть контент вашої сторінки і задумайтеся над тим, як оформити профіль за допомогою слів. Короткий опис допомагає отримати необхідні дані про товар і послуги і зрозуміти їх переваги, спонукаючи до продажу, в той час як короткі коментарі змушують акцентувати увагу на фото, опускаючи важливі деталі.

П'яте
Пам'ятайте, що Інстаграм - це соціальна мережа, орієнтована на фото. Роблячи яскраві та ефектні кадри, на яких складно не загострити увагу. Фотографії з використанням яскравих кольорів користуються великим інтересом, ніж зображення в ніжних тонах. Будьте яскравими і аудиторія збільшиться, підвищуючи загальний рейтинг аккаунта!

Домогтися уваги фоловерів і їх активності не так складно, як здається. Прості поради призводять до потрібних інструментів, опціонал яких дозволяє привернути увагу і інтерес навіть нецільової публіки. Користуйтеся нашими рекомендаціями і розвивайтеся!


instagram
2221 19.02.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру