» » Як вигідно взаємодіяти з партнерами, просуваючи INSTAGRAM-акаунт?

Як вигідно взаємодіяти з партнерами, просуваючи INSTAGRAM-акаунт?
Бартерну та партнерську співпрацю допомагає розвитку компанії-початківця не тільки в реальності, але і при просуванні в соціальних мережах. Ваші реальні партнери, зареєстровані в Інстаграм, можуть стати фоловерів, що привертають нових передплатників до вашої сторінці, мотивуючи підвищення рівня продажів. Для цього необхідно скласти для колег вигідне комерційну пропозицію.

Експерти виділяють 5 найактуальніших способів налагодити міцні і взаємовигідні відносини з партнерами, здатні принести прибуток і привернути увагу до вашої діяльності.
Як вигідно взаємодіяти з партнерами, просуваючи INSTAGRAM-акаунт?


Пропозиція продукції в оренду
З огляду на те, що Instagram - мережа, що спеціалізується на фотозображення, можна скористатися можливістю оренди необхідних аксесуарів і предметів для створення привабливих посад. Багато товарів можна використовувати в якості аксесуарів, демонструючи їх кращі якості. Займіться пошуком організації, що створює авторські декоративні предмети, актуальні в сфері вашої реалізації і запропонуйте спільну діяльність на бартерній основі для створення інформаційного приводу. Будь-яка згадка в інстаграм-постах буде цікаво для компанії, яка, як і ви, бореться за кожного передплатника. Обидві сторони отримають прекрасні фото, нових фоловерів, якісну рекламу і приплив клієнтів. Недоліки такого варіанту просування полягають в скрутному пошуку компанії, налаштованої на співзвучний з вами режим. Підбирайте компаньйонів, що не затьмарять вас, а допоможуть розвиватися. Дізнайтеся, хто є їх аудиторією, і задумайтеся над тим, наскільки ваш товар буде цікавий цим людям. Крім того, багато партнерів мають фінансовий інтерес, задовольнити який в змозі не кожен починаючий підприємець, тому доведеться серйозно задуматися над умовами бартеру.
Як вигідно взаємодіяти з партнерами, просуваючи INSTAGRAM-акаунт?


Взаємна економія для клієнтів
Цікавою пропозицією для клієнтів будь-якої організації стане можливість отримання знижок у партнерстві з вами компаніях. Роблячи покупку у ваших компаньйонів і, отримуючи фінансову перевагу, клієнт буде розташований до придбання продукції, яку пропонуєте ви. Подібна можливість економії цінується серед постійних клієнтів і підвищує лояльність нових споживачів. Таким чином взаємна реклама максимально розташовує до себе цільову аудиторію обох організацій. Подібний варіант співпраці допомагає покупцеві відчути клієнто-орієнтованість бізнесу. Єдиною незручністю стає необхідність продумування умов співпраці: чи буде знижка надаватися на постійній основі або вона передбачається в якості лімітованого бонусу. Деякі незручності може принести і технічна організація надання знижки, обліку клієнтів, які мають привілеями і потреба в уважному ставленні до оформлення замовлень.

Надання знижок фоловерів
Не забувайте, що не всі фоловерів могли встигнути стати вашими клієнтами. Щоб мотивувати їх на покупку можна пропонувати цікаву дисконтну систему, що функціонує за допомогою промо-кодів. Це ще один спосіб проявити турботу про покупців і підвищити їх лояльність. Партнер отримує рекламу і нових клієнтів, а вам забезпечена позитивна репутація. Такий спосіб взаємного просування мотивує підписки і купівлі, а також відрізняється простотою організації всіх робочих процесів.
Як вигідно взаємодіяти з партнерами, просуваючи INSTAGRAM-акаунт?


Порадуйте замовників подарунком
Знижки є приємним доповненням до покупки, але невеликі і символічні подарунки від партнера розташують клієнта набагато більше, ніж знеособлене зниження ціни. Візитка від ваших колег, симпатичний пробник або запрошення на дегустацію стануть більш цікавим доповненням до придбання.

Ви можете пропонувати особливі презенти, які будуть призначатися на додаток до замовлення від певної суми. Продумайте акцію, що дає можливість отримати подарунки обраним учасникам акції, наприклад, кожному п'ятому клієнту. Цікаві умови залучать максимальну кількість учасників. Подібний спосіб просування дозволяє клієнту відразу ж оцінити продукцію, пропоновану партнером компанії, що підштовхує до придбання, а також створює додаткову рекламу організації. Найактуальнішими товарами для подібного просування будуть продукти харчування, парфумерія та косметика, аксесуари і предмети одягу. Використання такого способу взаємного розвитку передбачає стимулювання споживача для здійснення покупки, збільшення вартості замовлення, а також являє собою незатратним стратегію просування бренду в маси. Можливі недоліки цієї тактики розвитку можуть бути пов'язані зі специфічними особливостями подарунків і їх оформленні при передачі.

Проведіть конкурс спільно
Спільне проведення розіграшів останнім часом лідирує в переліку можливих варіантів просування із залученням партнерів в Інстаграм. Спільні творчі починання дозволяють вибрати переможця за допомогою рандомних пошуку, гарантувати велике охоплення аудиторії клієнтів обох організацій, а також отримати актуальний контент для наповнення груп, присвяченим обом організаціям.

Подібна співпраця згодом може стати тривалим і довгостроковим партнерством, який передбачає згадка один одного в соціальній мережі, залучення нових передплатників, зростання попиту на продукцію і послуги. Організація процесу взаємодії не завжди представляється легкої, так як необхідно дотримуватися певний алгоритм дій, контролювати активність учасників акції і партнерів. Такий спосіб просування має на увазі наявність злагоджених дій, відповідальність за виконання обіцянок, організація комфортного процесу для учасників.
Як вигідно взаємодіяти з партнерами, просуваючи INSTAGRAM-акаунт?


Всі перераховані способи просування аккаунта в Instagram вважаються «білими» і можуть бути використані як в односторонньому порядку, так і при взаємовигідному партнерстві. Перебуваючи в пошуку компаньйонів, звертайте увагу на їх активність в соціальній мережі і співвідносите її з можливими варіантами спільного розвитку. При актуальному застосуванні кожна з описаних стратегій може принести свої плоди у вигляді приросту клієнтської бази, збільшення числа підписників і їх лояльності, підвищення числа продажів і, відповідно, прибутку.


instagram
2239 19.02.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру