» » Pinterest і Flickr представили нові інструменти для пошуку по зображеннях

Pinterest і Flickr представили нові інструменти для пошуку по зображеннях
Flickr спростив пошук схожих фотографій, а Pinterest додав в фірмові браузерні розширення можливість перетворювати зображення в пошукові запити

Популярна соціальна платформа Pinterest і не менш затребуваний фото-хостинг Flickr представили нові інструменти для пошуку по зображеннях, щоб привернути увагу нових користувачів і порадувати вже сформувалася аудиторію.

Як повідомляє Search Engine Land , сервіс Pinterest почав оновлювати свої фірмові браузерні розширення, додаючи в них можливість перетворювати зображення в пошукові запити. Тепер користувачі можуть клікати по зображеннях на будь-який веб-сторінці, запускаючи пошук релевантного контенту на серверах соціальної платформи.

За словами представників Pinterest, результати пошуку через браузерні розширення не включатимуть рекламу. На даний момент функція візуального пошуку доступна тільки через розширення для Chrome, але незабаром з'явиться підтримка інших браузерів. А поки що ось вам GIF-ка, яка показує покращене розширення Pinterest для Chrome в дії:
Pinterest і Flickr представили нові інструменти для пошуку по зображеннях


Судячи з усього, незабаром внутрішній пошуковик Pinterest може стати на порядок ефективніше. За даними The Verge , соціальна платформа придбала за неназвану суму краудсорсінговую пошукову систему Jelly, створену співзасновником Twitter Бізом Стоуном.

Ще один інсайд від Search Engine Land стосується фото-хостингу Flickr, який додав нову пошукову функцію, яка спрощує знаходження візуально схожих фотографій без особливих зусиль з боку користувача. Тепер після завершення стандартного пошуку фотографій можна натиснути на «...» в правому верхньому кутку зацікавив вас фото в результатах пошуку, щоб побачити схожі на нього зображення. Flickr запропонував наступну GIF-ку, щоб показати, як працює нова пошукова опція:
Pinterest і Flickr представили нові інструменти для пошуку по зображеннях


2204 11.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру