» » Нові сторінки можуть займати високі позиції в SERP по ВЧ-запитам

Нові сторінки можуть займати високі позиції в SERP по ВЧ-запитам
Традиційно вважається, що ранжуватися високо по конкурентних запитах можуть тільки якісні «старі» сторінки. Але чи так це насправді? Невже у «новачків» немає ні найменшого шансу пробратися в ТОП Google по ВЧ-запитам?

З таким питанням в ході недавньої відеоконференції для веб-майстрів звернулися до Джону Мюллеру - офіційному представнику «Корпорації добра». Відповідь фахівця був обнадійливим для нових сторінок:

Безумовно, це цілком можливо - теоретично. Потрібно розуміти, що ми не створюємо штучних обмежень для високого ранжирування нових сторінок. Тобто, у нас немає приписів, що, скажімо, з цього ВЧ-замовлення потрапити в ТОП можуть тільки сторінки певного віку, з певною кількістю беклінків і відповідні іншим обов'язковим критеріям.
Насправді все інакше. У нас є безліч факторів, які визначають те, як саме сканується, індексується і ранжируется веб-контент. І ось іноді трапляється так, що нова сторінка в силу певних причин виявляється для нас вельми важливої. Як підсумок, ми можемо ранжувати її дуже високо в SERP навіть за ключовими словами з захмарною конкуренцією. Повторюся, таке теоретично можливо!


Теорія теорією, але ж важлива і практика. З огляду на це, далі Джон приділив увагу тому, як домогтися такого ефекту, коли нові сторінки по ВЧ-запитам відразу ж потрапляють в ТОП Google.


Насправді якогось особливого рецепту не існує. При цьому мало що залежить від безпосередньої пошукової оптимізації з боку веб-майстри. За словами представника « Корпорації добра », в кожному конкретному випадку все вирішує сам пошуковик:
Припустимо, є якась високо конкурентна ніша, ТОП якої в пошуку давно« окупований »визнаними лідерами, які і близько не підпускають новачків. Але ось в цій ніші відбувається новинне подія, про яку першим повідомляє якийсь сайт, публікуючи на цю тему актуальний матеріал. Якщо ми порахуємо, що ця новина й справді гідна підвищеної уваги з боку наших користувачів, то така нова сторінка цілком може стрімко вийти в ТОП по ВЧ-замовлення


Таким чином, слова Джона в черговий раз підтверджують, що при певних розкладах не самі популярні сайти можуть потрапляти на верхні позиції в Google навіть в ситуації запеклої конкуренції.


2132 11.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру