» » Яндекс.Вебмайстер впроваджує персоніфіковані повідомлення

Яндекс.Вебмайстер впроваджує персоніфіковані повідомлення
Провідний вітчизняний пошуковик продовжує шліфувати свій кабінет веб-майстри. Кілька годин тому стало відомо, що в Яндекс.Вебмастере з'явилася нова корисна функція - персоніфіковані повідомлення для окремо взятого сайту.

Черговий апдейт Яндекс.Вебмайстер дозволяє зробити вибіркову настройку повідомлень з боку пошукової системи для конкретного сайту. Зокрема, тепер кожен веб-майстер, крім двох основних типів повідомлень, які за умовчанням розсилаються всім користувачам Сервісу ( персональні повідомлення від Служби підтримки і новини ), зможе налаштувати доставку додаткових повідомлень по кожному свого проекту.

Йдеться про такі типи повідомлень, як:
- оновлення пошукової бази Яндекса;
- оновлення головного дзеркала сайту;
- оновлення швидких посилань;
- можливі проблеми;
- критичні проблеми;
- фатальні проблеми
- рекомендації.
Яндекс.Вебмайстер впроваджує персоніфіковані повідомлення


Для кожного свого сайту його власник зможе вибрати найбільш прийнятний спосіб доставки того чи іншого повідомлення: за допомогою інтерфейсу всередині Сервісу або ж на вказану адресу електронної пошти.

Іншим оновленням, про який Яндекс.Вебмайстер повідомив сьогодні ввечері, стало розширення розділу «Сторінки в пошуку». У ньому з'явився новий підрозділ «Виключені сторінки ».

За запевненням команди Яндекса, новий підрозділ значно спростить для веб-майстра процес відстеження кількості виключених з пошуку сторінок, а також причин, за якими вони «випали» з індексу. Якщо ці причини знаходяться на стороні власника ресурсу, то він, завдяки новому підрозділу, зможе оперативно їх усунути.


5843 11.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру