» » З'явилася автоматична reCAPTCHA, якій не потрібен навіть клік!

З'явилася автоматична reCAPTCHA, якій не потрібен навіть клік!
Пошукова система Google продовжує вдосконалювати власну систему захисту від ботів - reCAPTCHA. Якщо в минулому вона відрізняла користувача від робота найчастіше за допомогою одного кліка, то тепер навіть такий простий перевірки не знадобиться.

За заявами розробників, нова reCAPTCHA в своїй роботі спирається на численні алгоритми машинного навчання, а також всебічний аналіз гіпотетичних ризиків. Крім того, оновлена система захисту від ботів отримала здатність швидко адаптуватися до виникаючих віртуальним загрозам.


На практиці остання версія reCAPTCHA навчилася розпізнавати живих людей, аналізуючи комплекс параметрів. В тому числі:
- IP-адреса користувача;
- характерні особливості руху мишки;
- досвід минулого взаємодії з reCAPTCHA.

Все це позбавляє людину необхідності в додаткових діях (клік або введення цифр і вибір картинки), щоб довести, що він не бот. Відтепер система захисту Google від спаму буде визначати це автоматично, практично непомітно для користувача.

Втім, стара версія reCAPTCHA залишиться в строю. Вона буде застосовуватися в тому випадку, якщо, на думку Google, користувачі будуть «дуже підозрілими».


5941 13.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру