» » WordPress спрощує спільне редагування постів

WordPress спрощує спільне редагування постів
Інтеграція WordPress з Google Docs дозволяє групам користувачів редагувати текстовий контент спільно в гугловських документах і легко публікувати його в WordPress

При всіх її численних перевагах платформа WordPress далеко не ідеальна. У неї є дуже серйозні мінуси. Один з таких мінусів до недавнього часу псував нерви і ускладнював життя багатьох авторам контенту. Мова про неможливість одночасно редагувати пости разом з колегами під час роботи прямо в адмінці, а також про незручності, що викликаються втратами чернеток через глюків. На щастя, все це незабаром стане пережитком минулого.
WordPress спрощує спільне редагування постів


Команда WordPress оголосила про запуск нового інтеграційного механізму для браузера Chrome, який дозволяє всім бажаючим спільно створювати і допрацьовувати тести в редакторі Google Docs, а потім без зусиль зберігати і публікувати свої роботи прямо в блозі на WordPress.
WordPress спрощує спільне редагування постів


Нововведення повинні гідно оцінити письменники і блогери, які покладаються на популярну систему управління контентом для публікації своїх історій, але вважають за краще створювати і редагувати контент в сторонніх текстових редакторах, щоб уникнути втрати плодів своєї роботи в результаті несподіваних помилок.

Завдяки новій ініціативі WordPress авторам контенту можна забути про втрачені нервах і головних болях, спричинених глюками при копіюванні і вставці матеріалів. Тепер всі налаштування форматування з Google Docs будуть автоматично переноситися в WordPress. Але ще більш важливо те, що тепер можна буде редагувати фрагменти постів разом з колегами одночасно і стежити за змінами, які вони вносять в режимі реального часу.


542 13.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру