» » Google Perspective допоможе веб-майстрам фільтрувати коментарі Хейтерів

Google Perspective допоможе веб-майстрам фільтрувати коментарі Хейтерів
Новий API під назвою Perspective від Google допоможе веб-майстрам автоматизувати модерацію коментарів на своїх сайтах, фільтруючи образливі висловлювання

Корпорація добра порадувала вебмайстрів, втомлених займатися модерацією коментарів на своїх сайтах вручну. Пошуковий гігант Google випустив новий API, який використовує машинне навчання, щоб в автоматичному режимі фільтрувати образливі коментарі під новинами і статтями.

Новий інструмент, який отримав назву Perspective (Перспектива), може бути інтегрований з будь-яким інформаційним сайтом, забезпеченим блоком з коментарями. Система аналізує публікуються користувачами коменти, орієнтуючись на інформацію з зібраної раніше бази даних.

Коли на сайті з API Perspective буде опублікований новий коментар, інструмент скористається штучним інтелектом, щоб оцінювати, наскільки сильно він нагадує сотні тисяч образливих коментарів і агресивними висловлюваннями в базі даних Google. Якщо алгоритмом буде встановлено, що коментар є образливим, Perspective повідомить про це коментатора в режимі реального часу в такий спосіб:
Google Perspective допоможе веб-майстрам фільтрувати коментарі Хейтерів


Система буде повідомляти користувача про необхідність відредагувати неприпустимий коментар до тих пір, поки не вважатиме його (коммент) прийнятним для публікації.

Останнім часом активність користувачів, які пишуть коментарі до статей і новин, стала настільки високою, що багато видавців вирішили видалити секцію з коментарями, замість того щоб займатися їх модерацією. Завдяки API Perspective від Google блоки з коментарями можуть знову з'явитися на багатьох таких сайтах. Зокрема, завдяки цьому API коменти знову з'явилися під статтями The New York Times - це видання допомагало пошуковому гігантові тестувати нові алгоритми.

Представники Google відзначають, що інструмент продовжить вдосконалюватися в майбутньому. Система Perspective навчатиметься і нарощувати свою базу даних образливих коментарів, щоб ставати ще більш ефективною з плином часу.

Слід зазначити, що в даний час Perspective здатна зараховувати до образливим тільки коментарі, залишені на англійській мові. Але протягом року може з'явитися підтримка інших мов. Все залежить від того, наскільки тепло продукт буде прийнятий сторонніми інтернет-виданнями.


9661 13.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру