» » Творці Adblock Plus запускають Комітет з прийнятною рекламі

Творці Adblock Plus запускають Комітет з прийнятною рекламі
Комітет буде збиратися не рідше двох разів на рік для перевірки і коригування правил, що регулюють розміщення оголошень в "білому списку" AdBlock Plus.

Творці найпопулярнішого в світі блокувальника інтернет-реклами AdBlock Plus з компанії Eyeo оголосили про формування незалежного Комітету прийнятних оголошень (Acceptable Ads Committee). Члени цієї структури будуть вирішувати, які об'яви не будуть блокуватися Adblock Plus, а також іншими продуктами Eyeo.
Творці  Adblock Plus запускають Комітет з прийнятною рекламі


Прес-служба Eyeo вже назвала перших його членів. Нова рада буде складатися з 11 членів, які представлятимуть дев'ять галузевих груп: рекламодавців; розробників рекламних технологій; рекламні агентства; видавців контенту; галузевих експертів; фахівців із захисту прав користувачів. Крім того, до складу ради увійде один звичайний користувач блокувальників реклами. Таким чином, члени структури будуть навмисно розділені на дві протилежні фракції: просуває інтереси бізнесу і ратує за інтереси користувачів. Поки зайнято вісім місць.

Кожен член комітету відповідатимуть за взаємодію з представниками висунула його групи / галузі. Така взаємодія буде здійснюватися в двох напрямках. По-перше, це визначення типів оголошень, які повинні бути включені в "білий список". По-друге, це оцінка доцільності внесення змін в поточні критерії прийнятності оголошень.

Комітет буде відповідати за роботу програми "Прийнятні оголошення", правила якої допускають показ "неінтрузівного" оголошень (які відповідають певним стандартам) користувачам Adblock Plus, AdBlock, Adblock Browser і Crystal. Ці плагіни і браузери з функцією блокування реклами в сукупності були завантажені приблизно на 130 мільйонів пристроїв.

Близько 92% користувачів Adblock Plus погодилися скористатися спірною програмою "Прийнятні оголошення", яка допомагає Eyeo непогано заробляти. Згідно з даними компанії, 90% сайтів з майданчиками для розміщення реклами можуть брати участь в цій програмі абсолютно безкоштовно. Але великі рекламні компанії на кшталт Google, Taboola і Amazon платять Eyeo великі гроші, щоб їх оголошення були додані в "білий список". При цьому цікаво, що члени нового Комітету прийнятних оголошень не отримуватимуть грошову винагороду за свою роботу в рамках цієї структури.


9569 18.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру