» » І все-таки це сталося: DMOZа більше немає!

І все-таки це сталося: DMOZа більше немає!
Те, що було заплановано на 14 березня, відбулося через три дні. Відкритий Каталог (Open Directory Project) або просто DMOZ буквально тільки що припинив своє існування. Прощай епоха!

Коли ODP не закрили 14 березня , у багатьох веб-майстрів з'явилася слабка надія: може, пронесе і не закриють! Надія ставала сильнішою 15-го, 16-го і навіть 17-го березня. Словом, кожен новий день, поки веб-каталог продовжував справно відкриватися в Мережі. І навіть сьогодні кілька годин тому DMOZ ще функціонував. Але ближче до вечора його не стало ...
І все-таки це сталося: DMOZа більше немає!


По добре відомій всім адресою значиться кілька скупих слів про те, що легендарний Проект закритий з 17 березня 2017 року. Там же повідомляється, що остання актуальна база сайтів Open Directory Project представлена за новою адресою . Таке собі «посмертне» дзеркало, яке створили небайдужі редактори каталогу. Є ще посилання на чинне співтовариство користувачів ODP - форум DMOZ .

У самому низу сторінки одним реченням висловлена ​​подяка всім тим, кому найстаріший інтернет-каталог був близький: веб-майстрам і особливо редакторам.

На цьому все - завіса. Спасибі, що ти був, Відкритий Каталог!


9584 18.03.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру