» » В Google AdWords можна буде автоматично створювати заголовки оголошень

В Google AdWords можна буде автоматично створювати заголовки оголошень
Популярна рекламна служба Google AdWords продовжує шліфувати свій функціонал. У сервісі в якості тесту з'явилася опція автоматичного створення заголовків рекламних оголошень. Про таку новинку свідчать закордонні рекламодавці.

За словами нікого Конрада О'Коннелла (які він підтверджує відповідним скрін - див. Нижче), у вікні нового оголошення з'явилася додаткова кнопка під назвою «створити другу оголошення з заголовками в зворотному порядку».
В Google AdWords можна буде автоматично створювати заголовки оголошень


Цей тест має обмежений характер, так як далеко не всі рекламодавці зараз бачать цю кнопку в своєму кабінеті Google AdWords . Примітно також і те, що Google, як це часто трапляється, офіційно не підтверджує новинку. На прохання прокоментувати приватні спостереження рекламодавців пошуковий гігант відповів наступне:

«Ми завжди експериментуємо з тим, щоб надати нашим користувачам кращий досвід взаємодії з Системою. Однак зараз нам нема про що повідомити вам ».


10977 01.07.17Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру