» » Ідеальний рекламний пост в Instagram

Ідеальний рекламний пост в Instagram

Instagram не поспішає з впровадженням реклами. Нав'язливі оголошення сервісу ні до чого - користувачі і їх добре ставлення понад усе. Впровадження реклами відбувається поступово - так щоб і користувачі звикли, і бренди зрозуміли, що саме хоче бачити їх потенційна аудиторія.

Наприклад, зараз в форматі тестування комерційні посади доступні обмеженій кількості брендів, які вже добре відомі в соцмережі - Levis, General Electric, Ben & Jerry і багато інших.
Ідеальний рекламний пост в Instagram


Також запущено сайт для брендів, які хочуть досягти успіху в Instagram, де можна знайти чимало публікацій, які сервіс вважає гідними уваги і наслідування. Що стосується саме рекламних постів, соцмережа не приховує того, що вкладає в поняття «хороша платна публікація». Наприклад, в недавньому інтерв'ю Джим Скуірес , директор з маркетингових операцій Instagram ,зазначив 9 характеристик хорошого рекламного поста:

- не дозволяється заново використовувати картинки, які використовувалися раніше в інших рекламних оголошеннях
- Не варто переборщувати з фільтрами
- На зображенні не повинно бути тексту
- Ніяких трюків і прийомів!
- На фотографії можна навмисно розміщувати логотип (проте, якщо він є частиною фото, ненав'язливий, то можна)
- Картинки повинні відображати суть бренду - але не бути низькопробними або шокуючими
- У рекламних оголошеннях повинні використовуватися хештеги, популярні в цій спільноті
- Оголошення повинні відображати моменти, а не речі - тобто же не бути просто фотографією товару
- користувачі не побачать один і той же креатив двічі в Instagram.

Все не так складно, як могло здатися.

Незважаючи на те що, реклама доступна ще не всім брендам, ці поради стануть в нагоді і для ведення звичайного Instagram-аккаунта компанії.


social
2183 11.06.18Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру