» » Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram

Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram
Щоб показувати рекламу тільки тим користувачам, які входять в вашу цільову аудиторію, використовуйте прості і гнучкі інструменти налаштування.

Один з перших пунктів при подачі реклами (в розділі груп оголошень) - вибір місця розташування, де, власне, реклама буде показуватися. Це можуть бути країни, міста і окремо взяті точки. Головна проблема рекламодавців полягає в тому, що вони не розуміють, що спрацює краще. Постараємося з цим розібратися.

Налаштування по країні проживання
Найпростіший спосіб - це задати собі питання, де, власне кажучи, мешкає ваша цільова аудиторія. Якщо, наприклад, у вас онлайн-магазин і ви можете відправляти продукцію по всьому російськомовним країнам, то виберіть їх.
Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram


Але насправді це найменш ефективний спосіб. Адже якщо проаналізувати трохи глибше, то стане зрозуміло, що в якійсь країні продажу йдуть краще, а в іншій - гірше. У будь-якому випадку купівельна спроможність не може бути абсолютно однаковою.

Тому бажано ділити країни на різні групи реклами, щоб побачити, де частота конверсій і покупок найбільш оптимальна.

Налаштування по містах з певною чисельністю населення
Тоді ми робимо акцент на одній країні, але виникає питання номер два: хіба продажу однаково високі і в мегаполісах, і в невеликих містах? Відповідь, очевидно, «ні».

Наприклад, ми вважаємо, що краще за все наш товар продається в містах з населенням від 100 000 до 250 000 чоловік. Але проблема полягає в тому, що в одній Росії таких міст дуже багато і вписувати їх поштучно - дуже і дуже тривалий процес.

І тут на допомогу приходить можливість вибрати ці міста автоматично. Спочатку вписуємо цікаву для нас країну, вибираємо справа стрілку вниз і натискаємо «Включати тільки міста».
Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram


Після вибираємо населення міст, відображення яких хочемо побачити.
Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram


Рекламний алгоритм вибрав для нас 77 міст з населенням від 100 000 до 250 000 чоловік. Насправді, згідно з переписом населення, таких міст в Росії більше, але цей інструмент швидкого вибору відносно новий, і точність настройки напевно буде рости з його розвитком.

Налаштування по геоточкам
Власники малого бізнесу, особливо офлайн, можуть дуже аргументовано заявити, що їм невигідно давати рекламу на міста і тим більше на країни. Навіщо власнику невеликий кав'ярні рекламуватися на всю Москву або Київ, якщо його конкурентну перевагу - локація в спальному або діловому районі. Будемо об'єктивні, за чашкою кави ніхто не поїде через все місто.

Для вас, шановні власники малого бізнесу, є можливість реклами по радіусу. Що це означає? Вашу рекламу побачать люди, що знаходяться в певному радіусі від геоточкі, яку ви поставите. Для цього потрібно вписати Вас місто, наблизити карту до району, який вам цікавий для подачі реклами, і вибрати інструмент «Відзначити шпилькою» (Отметить булавкой).
Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram

Після потрібно виставити бажаний радіус. Мінімальний - 1 км, максимальний - 16 км.
Як налаштувати рекламу за місцем розташування в Facebook і Instagram


Якщо у вас кілька торгових точок, то створювати рекламу під кожну з них не треба. Можна вибрати будь-яку кількість шпильок, яке вам потрібно.

Рекламу побачать не тільки люди, які в даний момент знаходяться в цьому радіусі і сидять в соціальних мережах, але ще й ті, хто був там за останні 24-48 годин. Це дозволить робити промо свого бізнесу для ширшої цільової аудиторії.

Для онлайн-бізнесу це, до речі, теж непогано працює: наприклад, ви можете рекламувати інтернет-магазин постільної білизни на спальні райони, а не на все місто.

Чим мені подобається таргетована реклама в Facebook і Instagram і чим вона багатьом не подобається - так це відсутністю однозначних відповідей. Неможливо сказати, в якому місті чи в якому радіусі у вас будуть краще купувати.

Якщо у вас вже є онлайн-база клієнтів по містах і країнах, тоді вам зрозуміло, в якому напрямку рухатися. Якщо ж ні, то тестируйте. Коли моє агентство працює з інтернет-магазинами, часто початкові гіпотези замовника в стилі «наш клієнт - це людина з вищою освітою і доходом понад тисячу доларів, що проживає в місті-мільйоннику» виявляються помилковими. І найкраще купують люди з невеликих міст, де конкуренція набагато нижче, а потреба в продукті висока.

Тому пробуйте різні варіанти. За кілька тижнів ви точно знайдете місця проживання своєї цільової аудиторії, і далі налаштування реклами не займатиме багато часу і почне приносити хороший дохід.


social
5504 06.12.18Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера