» » Виявилося, Google персоналізує результати пошуку навіть в режимі інкогніто

Виявилося, Google персоналізує результати пошуку навіть в режимі інкогніто
Схоже, що повна анонімність - це міф.

Розробник пошукової системи DuckDuckGo провів дослідження Measuring the «Filter Bubble»: How Google is influencing what you click , Яке показало, що Google підбирає під ваші потреби результати пошуку, навіть коли ви знаходитесь в режимі інкогніто в браузері. Так що якщо ви думали, що при використанні цього режиму ваші попередні запити, місце розташування та інші чинники не враховуються, то ви помилялися.

87 учасників дослідження, які живуть в різних частинах США, попросили одночасно ввести в Google один і той же запит, вийшовши зі своїх акаунтів і використовуючи режим інкогніто. Результати повинні були бути приблизно однаковими, але насправді у кожного вони були різними.
Виявилося, Google персоналізує результати пошуку навіть в режимі інкогніто

При цьому деякі учасники бачили посилання, які не відображалися у інших. Порядок їх теж відрізнявся.

Багато хто говорить, що конфіденційний режим забезпечує анонімність в інтернеті, але наше дослідження показує, що Google персоналізує результати пошуку незалежно від режиму перегляду веб-сторінок. Людям не варто плекати ілюзій з приводу того, що так званий режим «інкогніто» дозволяє досягти анонімності.
DuckDuckGo


Google заявила, що методи дослідження помилкові. За її словами, не завжди різниця в результатах пошуку вказує на їх персоналізацію. Існує цілий ряд факторів, що ведуть до невеликих відмінностей - наприклад, час і місце розташування.


8038 06.12.18Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Аватар
Brook  16:01, 06 грудня

_______
Hello there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm definitely enjoying your blog and look forward to new posts.

Відповісти
Аватар
admin  17:13, 06 грудня

Цитата: Brook
_______
Hello there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm definitely enjoying your blog and look forward to new posts.


Hello Friend. Unfortunately, we do not keep Twitter. Thank you for your feedback. We will try to publish more articles more often.

Відповісти