» » Instagram почав видаляти підроблені лайки і підписки

Instagram почав видаляти підроблені лайки і підписки
Це стосується користувачів, які просувають акаунти через сторонні сервіси.

Instagram почав боротися зі сторонніми додатками для накрутки лайків, підписок і коментарів. Тепер використання таких сервісів порушує правила соціальної мережі. Отримані таким чином показники будуть видалятися.

Для цих цілей компанія розробила спеціальний алгоритм машинного навчання. Якщо обліковий запис буде викритий у використанні сервісів для накрутки, на нього прийде повідомлення з попередженням і проханням змінити пароль. Якщо користувач проігнорує попередження, то йому можуть відключити доступ до певних функцій Instagram.
Instagram почав видаляти підроблені лайки і підписки


Кількість підписників є мірилом впливовості аккаунта і його комерційного потенціалу. Якщо у користувача багато фоловерів, то який-небудь бренд цілком може запропонувати йому партнерство. Тому для Instagram важливо, щоб показники начебто лайків були справжніми, а не накрученнимі.


social
844 06.12.18Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру