» » Безанкорне просування

Безанкорне просування
Безанкорне просування
Безанкорне просування - один з найдієвіших останнім часом методів просування сайтів у пошуковій системі Яндекс, а також підвищення індексу цитування тИЦ.

Суть безанкорного просування полягає у тому, що при закупівлі гіперпосилань в анкорах не прописуються потрібні ключі, а лише адреса сайту або спеціальні слова, наприклад "тут". Чому так? Неважко здогадатися. Коли ми пишемо якийсь текст і хочемо зіслатися на інший сайт (не за гроші, а тому що просто лінк сподобався), найчастіше ми і використовуємо фрази тут, на цьому сайті і т.д. або просто вказуємо URL.

Основу безанкорного просування складає грамотно написаний текст довкола гіперпосилання, і вже цей текст буде містити необхідні ключі, що з точки зору Яндексу сприймається як природнє гіперпосилання. Складаючи текст із гіперпосиланням для розміщення на іншому сайті старайтеся, щоб ключові слова потрапляли справа від лінку, наприклад:

Ще раджу почитати http://web.if.ua - Все для веб програмування


Найбільшого ефекту можна досягти, якщо лінк розміщений у верхній частині статті і якщо в title присутнє необхідне нам ключове слово.

Також за допомогою безанкорного методу найкраще піднімати тИЦ сайту. тИЦ - це тематичний індекс цитування, і зміст анкору для нього не має значення. Тому розміщуючи лінки з адресою сайту чи словами тут, звідси і т.п. на тематичних сайтах, ми фактично даємо знати Яндексу, що цитуємо чиюсь інформацію.

У кожному разі не забувайте про різноманіття рекламних текстів. Дуже бажано, щоб тексти, розміщені на сайтах рекламодавців, хоча б трохи відрізнялися один від одного, тоді і результат від просування буде найкращий.


759 24.11.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера