» » Влада Франції задумалися про введення податку на YouTube

Влада Франції задумалися про введення податку на YouTube

Влада Франції задумалися про введення податку на YouTube
Французький Вища рада аудіовізуальних засобів (Le Вища рада де l'Audiovisuel, CSA) виступив з пропозицією обкласти спеціальним податком діяльність відеохостингу YouTube і Dailymotion. Про це 23 грудня повідомило агентство Agence France-Press.

Пропозиції по введенню у Франції податку на відеохостінги були висунуті CSA за підсумками дослідження внутрішнього ринку « аудівізуальной медіапослуг на вимогу». Підготовлений відомством доповідь на цю тему 23 грудня був опублікований на сайті організації.

За словами представників ради , сайти YouTube і Dailymotion використовуються багатьма французькими і зарубіжними медіакомпанії в комерційних цілях (компанії здійснюють через відеохостінги трансляції своїх програм , фільмів і музичних кліпів ) . Крім того , як підкреслили у відомстві , заробляє на французьких глядачах і сам YouTube , що привертає аудиторію країни запуском так званих преміум- каналів .
« Такі платформи , як YouTube і Dailymotion вже кілька років активно співпрацюють з французькими виробниками контенту , отримуючи від них частину рекламного доходу» , - заявили в CSA . - Таку діяльність розумно було б обкласти податком , а виручені кошти направити на підтримку національного кінематографа ».

У жовтні 2012 року уряд Франції вже робило спробу обкласти податком інтернет-компанії. Спільно з видавцями газет влади висунули пропозицію ввести податок на показ в пошуковій видачі Google посилань на французькі новинні матеріали. Як обгрунтування чиновники посилалися на те , що Google , користуючись контентом ЗМІ , заробляє на розміщенні реклами в інтернеті . Зі схожою ініціативою в березні 2013 також виступили представники португальського Об'єднання засобів масової інформації.


545 24.12.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру