» » Способи одержати бек-посилання

Способи одержати бек-посилання

Способи одержати бек-посилання
Що робити , якщо бюджет на покупку посилань малий або зовсім відсутній , а посилання на сайт отримати хочеться ? Правильно , шукати можливість поставити посилання безкоштовно . Пропоную вам способи як це зробити.
Нас цікавлять прямі посилання без редиректів , noindex , nofollow , що не закритих в robots.txt і іншого антіseo . « Прямі » можна поділити на два типи: ви можете впливати на анкор посилання і ви на нього впливати не можете ( голий урл або текст посилання пише інший чоловік).
Перший тип допомагає просуватися по запитах , другий допомагає цьому побічно - покращує індексацію сайту , підвищує авторитетність сторінки , нарощує ТИЦ і PR .

Профіль на форумах
Згадайте , на яких форумах ви вже зареєстровані. Torrents.ru , форум свого міста , форум любителів хом'ячків , професійні форуми. Упевнений , таких набереться не мало. Пошукайте форуми з високим тиц і pr через пошук.
У переважній більшості форумних движків можна поставити урл в профілі , він же буде відображатися в загальному списку користувачів . Ставте для різноманітності посилання не тільки на головну сторінку , а й важливі внутрішні сторінки .
Для кращої індексації вашого посилання залиште на форумі 3-5 осмислених коментарів в нових темах. Так пошукові боти швидше виявлять ваш урл . Якщо тема прикріплена вгорі або сама довго тримається вгорі списку , то це теж буде кроком до більш швидкої індексації.

Підпис на форумах
Вже складніше , ніж урл в профілі. На багатьох форумах посилання в підписі або заборонена зовсім, або закрита в noindex . Подивіться спочатку чию-небудь підпис у коді сторінці - не закрита вона від індексації. Якщо ні , створюйте . Ось тут і стануть в нагоді старі акаунти - довіра до них апріорі вище , ніж до користувачів , які тільки зареєструвалися і мають у підпису відверто сеошную посилання . Це на професійних форумах звикли , що у кожного є посилання в підписі , а на міських , спортивних і пр. форумах ваш новий акаунт можуть прийняти за спамерский .
У іншому рекомендації ті ж - кілька повідомлень для кращої індексації.


Обмін посиланнями
Старий - старий спосіб , але він все ще працює. Були часи , коли я використав його в якості основного. Змінюватися бажано не безпосередньо , а за схемою А - B - C, де А і С ваші сайти. С - основний сайт , який ви просуваєте , А - сайт допоміжний. Перевага в наявності : по-перше , немає взаємообміну , по-друге , ви не піддаєте свій білий і пухнастий С- сайт ризику , розміщуючи там каталог для обміну .
Якщо все обмін буде прямий , то ретельно відбирайте сайти на які будете посилатися . Не ставте посилання на відверті г - сайти, що не розміщуйте більше 10 посилань на одній сторінці і додавайте , по можливості , тематичні посилання. Тоді шанс отримати санкції будуть мінімальні.
Бази е - мейлів вебмайстрів можна знайти на просторах Рунета. Але якщо не знайдете можу вислати вам свою . Правда , вона застаріла - сам я не практикую обмін вже роки два.


Посилання з Google
Хочете посилання з сайту з тиц 64000 ? Легко . Заходьте в Гугл Блокнот google.ru/notebook/ , пишіть текст , ставите посилання , відзначаєте в настройках , що запис публічна . Далі посилаєтеся на отриману сторінку або додаєте в еддурілку Яндекса. І все. Яндекс такі сторінки цілком успішно індексує .


Цікавий матеріал
Напишіть цікаву статтю. Навіть не пов'язану з тематикою вашого ресурсу. Особливо привертають увагу пости в дусі: 100 фактів про кішок , 201 спосіб самогубства , 20 вірних способів стати мільйонером і т.п. У кінці статті вкажіть посилання на ваш сайт : або як підпис ( Ім'я Прізвище , name.ru ) , або як джерело натхнення або один з пунктів «списку літератури». У середині статті поставте додаткове посилання - це може бути слово , буква , крапка. Далі розміщуйтесь статтю в популярних тематичних спільнотах .
Якщо ваша стаття сподобається , її будуть копіпастіть на блоги , форуми і сплоги . Частина копипаста буде разом з проставленими вами посиланнями.
Так , наприклад , досить широко розійшовся мій пост «300 фільмів які варто побачити ».


Сервіси закладок

Додайте свій сайт в сервіси закладок типу mister - wong.ru , bobrdobr.ru та ін У більшості з них дозволені прямі посилання. При додаванні використовуйте як популярні теги , так і унікальні .

Обмін статтями
Майже все теж саме , що при обміні посиланнями , тільки вам доведеться написати тексти обсягом в 2500-4000 знаків . Важливо , щоб для обміну ви пропонували різні статті , робіть хоча б рерайт . Кращий варіант - завести тематичний каталог , куди приймати тільки корисні тематичні унікальні статті . Таким чином , ви ще й безкоштовний контент отримаєте.


Коментарі в блогах
Головне правило - не спамьте ! У кого є свій хоч скільки-небудь популярний блог погодиться зі мною , наскільки жахливо кожен день видаляти тонни говно- коментів, схвалювати вручну нормальні , налаштовувати фільтри та ін Спамери змусили багатьох блогерів закрити домашню сторінку коментуючого в noindex , а посилання з коментарю зробити через редирект .
Блоггер не пропустить посилання з відверто спамерським анкором . Напишіть осмислений розгорнутий коментар по темі , вкажіть урл , а в полі « ім'я » напишіть саме ім'я або нік , а не «продаж квартир Москва». Тоді ваш коментар буде схвалений без проблем.

Обмін контекстними посиланнями
Ефективний спосіб отримати якісне посилання . Посилання ставите не в каталозі , як при звичайному обміні посиланнями , а в тексті вже існуючої статті . Таке посилання виглядає більш природною і більш сприятливо сприймається пошуковими системами. Знову ж таки можливий перехресний обмін .

Каталоги сайтів
Реєстрація в якісних каталогах сайтів і каталогах підприємств , де можна вказати урл сайту. Мова йде саме про якісні директоріях з модерацією , масовий прогін по каталогах (особливо молодого сайту ) може дати навіть негативний ефект .
Не забудьте подати заявку в DMOZ.org . Правда , заявку там можуть розглядати і рік у деяких розділах . Якщо вам дуже хочеться , щоб ваш сайт потрапив в каталог - станьте редактором потрібної вам рубрики . Багатьом з гілок нижнього рівня потрібні редактори . Також багато не зайнятих регіональних гілок. Отримавши права на редагування розділу , ви зможете додавати в нього свої сайти оперативно. Дивно , але цей шлях часто виявляється набагато швидше. Перевірено на особистому досвіді.

Каталоги статей
Писати купу унікальних статей під такі каталоги надто нераціонально , але якщо є одна стаття , то зробіть з неї рерайт і додавайте.

Дошки оголошень
Як і у випадку з каталогами , вибирайте якісні дошки. Складіть нормальне опис товару чи послуги , яку пропонуєте .

Сервіс питань та відповідей
Використовуйте сервіси типу otvety.google.ru та ін Знайдіть через пошук питання, пов'язане з тематикою вашого ресурсу і у відповіді дайте осмислену посилання на свій сайт . Якщо такого питання не знайшлося , створіть його самі. І самі ж напишіть відповідь з посиланням .

Товар / послуга за відгук
За допомогою сайту ви щось продаєте або надайте послуги? Домовтеся з популярним блогером або тематичному порталом про його тестуванні. Ви даруєте товар або послугу , а за це отримуєте об'єктивну думку про нього , природно з посиланням на ваш сайт . Можна навіть спробувати домовитися про анкорі посилання. Крім сео- ефекту , ви отримуєте прямі переходи , що в даному випадку навіть важливіше.
Врахуйте , що товар / послуга повинна бути співмірна рівнем популярності тестера . Не варто пропонувати прогін по каталогах провідним seo - блогерам , а от дорогий софт запропонувати вже можна.

Подарунок за посилання
Влаштуйте акцію на сайті: тим , хто поставить протягом тижня посилання в своєму блозі на вас отримують невеликий подарунок з числа товарів , якими ви торгуєте . Або після покупки товару напишіть про нього відгук , розмістіть його на своєму сайті та отримайте рік додаткової гарантії. Або: розмістіть на нас посилання та отримайте VIP -аккаунт на місяць безкоштовно .
Варіантів безліч , головне , щоб подарунки не були занадто для вас обтяжливі.

Статті на галузевих ресурсах
Напишіть статтю з тематики вашого ресурсу. Якщо стаття буде цікавою , її із задоволенням опублікує галузевий портал . Посилання вам гарантована , а деякі за статті навіть виплачують гонорар.

Конкурси сайтів
Беріть участь у конкурсах сайтів. Чинний олімпійський принцип - головне не перемога , а участь . Не виграєте , так отримаєте посилання зі сторінки «учасники ».

Вірусне посилання
Будь-який код , який можна скопіювати і вставити на сайт , блог , форум , соціальну мережу. До У коді приписана посилання на ваш сайт . Вірусним контентом може бути картинка , текст , відео або комбінація з них. Ваше завдання , щоб користувач скопіював код і вставив до себе на сайт . Поширювати через співтовариства , клуби в соц. мережах і пр.
Прикладом такого посилання може злучити результати тесту . Року півтора тому ми робили тест « Емо Чи ти ? » Користувач відповідав на 10 питань , за результатами видавався жартівливу відповідь і код для вставки в блог . Люди люблять тести , багато додавали результат до себе. Останнім рядком у коді були дописано «Тест розроблений ...» і дві потрібні нам посилання.

Інформери та лічильники
Якщо є можливість пропонуйте користувачам сайту інформери. Курси валют в банку , кількість жителів вашого міста , екологічна обстановка в районах , пробки на дорогах. Будь-яку унікальну і оновлювану інформацію , якою володієте пробуйте перетворити на інформер .
Інший варіант пропонувати лічильники вашим відвідувачам . Приклади : я зареєстрований на цьому форумі 3 місяці , я в seo вже 5 років, до мого весілля залишилось 4 місяці. Будь-які цифри , пов'язані з тематикою вашого сайту.

Соціальні сервіси
Можливі два варіанти - посилання в профілі (як урл , так і з заданим анкором ) і посилання з коментарів або посту .
Заведіть акаунти на блогосервісах і соціальних сервісах , спілкуйтесь на них , прокачувавши таким чином свій аккаунт. Чим більше кількість друзів , коментарів , популярних постів буде у вас , тим більше посилань на профіль . Отже , ваша сторінка отримає більший PR і посилання з неї буде авторитетнішими .
Щоб залишити посилання у коментарі - вона повинна бути по справі . Інакше її видалять або вас замінусуют . Чекайте потрібної теми . З постами все простіше : у своєму блозі можете ставити все що хочете , в колективних посилання пройде , якщо матеріал буде цікавий користувачам .
Таким чином , я неодноразово отримував посилання , наприклад , з Хабрахабр . Пост виходив на головну сторінку , багато додавали його в закладки . Головне , щоб посилання не виглядала в пості чужеродно , вона повинна бути в тематиці посту. Крім seo - ефекту ви отримаєте непоганий трафік , до 4000 переходів за 3-5 днів .
Ще один прийом в соціальних сервісах - написати популярний пост без посилання . Коли основна маса користувачів його прочитає і пост піде з популярних , відредагуйте текст і вставте посилання з потрібним анкором .

Конкурси
Проведіть конкурс. Одна з умов участі - посилання на ваш сайт .

Спонсорство
Стати спонсором конкурсу , пропонуючи як виграш свої товари та послуги . Одна з умов участі - посилання на ваш сайт .

Залучіть увагу
Зробіть щось неординарне , що приверне увагу ЗМІ і блогерів. Тоді про вас напишуть і поставлять посилання на сайт .


752 11.10.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру