» » Компанія Synference намагається поліпшити рекламу за допомогою машинного навчання

Компанія Synference намагається поліпшити рекламу за допомогою машинного навчання

Компанія Synference намагається поліпшити рекламу за допомогою машинного навчання
Новий інтерфейс програмування додатків Synference покликаний допомогти швидше приймати рішення про цінову політику і автоматично відбирати найбільш вдалі рекламні оголошення. Його розробники вважають, що A / B-тестування можна значно поліпшити за допомогою технологій машинного навчання.

Припустимо , веб- дизайнер хоче з'ясувати , які банери найбільш привабливі для певної аудиторії . Зазвичай для цього виконується багатоваріантне A / B -тестування . Різні версії банерів демонструються в однакових умовах як мінімум двом фокус -групам , і з їхньої реакції визначаються найбільш вдалі варіанти.

Однак класичне А / B -тестування - тривалий процес , на результати якого впливає безліч змінних , таких як місце розташування учасників , час доби , версія браузера й інші тонкощі .

Програмний інтерфейс, розроблений в компанії Synference , покликаний вирішити цю проблему. Він призначений для збору великих обсягів даних , таких як IP- адреси і назви браузерів користувачів . Для аналізу цієї інформації використовується принцип зворотного зв'язку ( клікнув відвідувач на показаний банер , чи ні ) і алгоритми машинного навчання.

Synference обчислює моделі поведінки користувача і постійно оновлює свою статистичну модель. З кожним разом демонстрація банерів стає все більш результативною , а їх менш вдалі версії автоматично відсіваються .

Фергал Рід ( ліворуч) і Конрад Лі (праворуч) представляють API Synference на конференції WebSummit в Дубліні (фото: twitter.com / Synference )

Примітно , що результатами роботи Synference можна скористатися відразу , не чекаючи закінчення процесу A / B -тестування. Власне , це може бути і нескінченний процес , в якому динамічна адаптація набагато цікавіше , ніж досягнення якогось штучно заданого підсумкового результату.

Компанія Synference була заснована ірландцем Фергалом Рідом ( Fergal Reid ) і випускником університету Чикаго Конрадом Лі ( Conrad Lee ) . Сфера наукових інтересів обох стосується питань предиктивної аналітики. Співзасновники так описують мета створення нового API:

Подібне поєднання «великих даних» , технологій машинного навчання і A / B -тестування використовується сьогодні такими великими компаніями , як Microsoft , Yahoo і LinkedIn. Саме так їх веб- движки визначають, які показувати оголошення і рекомендувати статті кожному відвідувачу . У Synference хочуть зробити цю технологію доступною для мас ( або , принаймні , для малого бізнесу) за моделлю « програмне забезпечення як послуга» .

Говорячи про перспективи , автори API відзначають , що готові робити на його основі спеціалізовані додатки , адаптовані для потреб конкретних компаній.


552 25.12.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру