» » Які програми використовують дані про місцезнаходження користувача?

Які програми використовують дані про місцезнаходження користувача?

Які програми використовують дані про місцезнаходження користувача?
У OS X Mavericks з'явилася нова можливість, яка дозволяє дізнатися про додатки, що використовують дані про місцезнаходження комп'ютера. Для користувачів Mac, які володіють та iOS-пристроями, новий значок в панелі меню буде вже знайомий - це "маленька стрілочка компаса", яка з'являється в момент, коли-небудь додаток використовує дані геолокації. Звичайно, для деяких програм використання геолокації виглядає цілком природно. Наприклад, для нового додатка Карти або використанні карт Google через інтернет-браузер. Однак, деякі програми, що використовують дані про місцезнаходження комп'ютера не завжди роблять це очевидним чином.

Samsung залатати "дірку" в Galaxy S4

Усяке додаток в OS X, яка бажає отримати дозвіл на використання поточного місця розташування користувача, при першому запуску викликає діалогове вікно з відповідним запитом. Так що якщо Ви переживаєте за конфіденційність переміщення, уважно стежте за тим, на що погоджуєтеся при роботі з комп'ютером.

Як визначити програму, яка використовує дані геолокації в даний момент

Для цього достатньо просто натиснути на іконку сервісів позиціонування (стрілку компаса) у панелі меню.

Звідси Ви зможете отримати лише інформацію про додатки, що використовують геолокацію, тоді як всі налаштування необхідно виконувати у відповідному розділі Системних налаштувань. Ви можете одразу перейти до налаштувань конфіденційності за допомогою однойменної кнопки.

Twitter почне показувати користувачам твіти, зроблені поблизу

Як обмежити доступ програм до даних геолокації

Зробити це можна точно так само, як і в iOS. Для цього відкрийте Системні налаштування і перейдіть в розділ Захист і безпека. У цьому меню виберіть вкладку Конфіденційність. У лівому стовпчику виберіть Служби геолокації.

Тут Ви зможете або зовсім відключити Служби геолокації або налаштувати доступ окремо для кожної програми. У тих програм, які запитували дані геолокації в останні 24 години, поряд з назвою буде відображатися маленька іконка геолокації.


656 05.01.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру