» » Оптимізація РНР-сценаріїв. Частина 1. Вступ

Оптимізація РНР-сценаріїв. Частина 1. Вступ

У певний момент стало ясно, що практично кожна людина зможе вивчити синтаксис і граматику мови програмування, і цього буде достатньо, щоб написати програму. Проте зі збільшенням розмірів додатків і проектів одного розуміння коду буде недостатньо. Відомо безліч способів скорочення помилок в додатках і оптимізації коду, спрямованої на досягнення максимальної продуктивності. Мета цього циклу статей-розповісти про основи процесів оптимізації сценаріїв та особливості їх використання в додатках.

Це було невеликий ліричний вступ)

Оптимізація РНР-сценаріїв
На шляху створення Web-додатків необхідно завжди замислюватися про те, щоб отриманий програмний код додатку був максимум оптимальним і ефективним. Адже все-таки мішенню будь-якого Web-сайту або порталу, є обслуговування якомога більшої кількості користувачів, що заходять на його. Хоча РНР і не є особливо повільним, як мова для написання сценаріїв і скриптів, будь об'ємний потік даних може привести до порушення роботи вашого сайту, якщо сценарії і скрипти не будуть достатньо ефективними і надійними. Як і у випадку з налагодженням, побутує чимала кількість інструментальних засобів і підходів оптимізації коду, всякий з яких по-своєму корисний і гарний.

Таким чином, кращим, що можна зробити для наочності і зрозумілості, присвяченій цій темі, це показати основні загальноприйняті методи зменшення обсягу програмного коду і досягнення граничної його ефективності.

Конкретні способи і приклади ми розглянемо в наступних статтях.


2653 12.01.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру