» » Оптимізація РНР-сценаріїв. Частина 3. Найбільш поширені «вузькі місця» в PHP-коді і способи їх усунення

Оптимізація РНР-сценаріїв. Частина 3. Найбільш поширені «вузькі місця» в PHP-коді і способи їх усунення

Найбільш поширені «вузькі місця» в PHP-коді і способи їх усунення

На кожному Web-сайті може існувати безліч різних «вузьких місць». Найчастіше вони можуть бути пов'язані з наступними аспектами:
• Процесор.
• Оперативна пам'ять.
• Пропускна здатність.
• Система зберігання (жорсткий диск).

Процес усунення « вузьких місць »у ваших Web-додатках для досягнення найбільш високої продуктивності є непростим завданням. Як буде показано далі, усунення одного «вузького місця» нерідко відбувається за рахунок появи інших «вузьких місць». Наприклад, майже всі процеси оптимізації, що витрачають незначну кількість ресурсів вашого комп'ютера, виконуються за рахунок додаткового витрачання оперативної пам'яті або простору на жорсткому диску.

Саме через цю просторово-часової складності (якщо застосувати такий термін відносно обчислювальної техніки) процеси оптимізації повинні виконуватися від випадку до випадку і з суворим ставленням до споживання додатком ресурсів.

Особливо при роботі з РНР розробники допускають поширені помилки, які призводять до створення неефективних програм або незапланованих «вузьких місць» в ресурсах. Іноді ці помилки можуть ховатися всього лише в одному рядку коду, а нерідко вони можуть бути набагато складніше. У наступних статтях показані деякі найбільш поширені помилки оптимізації, що допускаються розробниками, та запропоновано способи їх усунення.

НА ЗАМІТКУ

На характер виконання кожного окремого сценарію впливають багато факторів. Важливо пам'ятати, що в будь-який момент вимірювання стандартне відхилення становить, як правило, 5% в одну й іншу сторону.


2516 12.01.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру