» » Hittail: вибирайте кращі ідеї для ключових слів

Hittail: вибирайте кращі ідеї для ключових слів
Ключові слова працюють так само, як і кров у тілі людини! При ранжуванні веб-сайту враховуються два аспекти - контент і ключові слова. Але проблема полягає в тому, які ключові слова краще підбирати для ранжування в Google? Як можна виявити точні ключові слова, які допоможуть вам просунути ваш сайт в Google. Для цього вам потрібно бути добре поінформованими про ключові слова, і про те, які з них краще використовувати для ефективного ранжування. Hittail.com допоможе вам в цьому - команда майстерно працює з маркетинговими стратегіями, і обіцяє збільшення природного пошукового трафіку. Це ПЗ для моніторингу, яке дозволяє вам стежити за сайтом, і збирати пошукові дані з вашого сайту, виявляючи ефективно працюючі ключові слова. Вам просто потрібно вставити код стеження в сайт, і скрипт почне роботу у фоновому режимі, збираючи дані про використовувані для пошуку ключові слова. Після цього hittail досліджує всі ключові слова за допомогою спеціального алгоритму, і надає вам список рекомендованих ключових слів, які допоможуть вам швидко просунутися вгору в результатах видачі.
Hittail: вибирайте кращі ідеї для ключових слів


Сервіс запропонує вашому сайтові ключові слова, яким віддає перевагу Google, а також довгі ключові слова в діапазоні від 10 до 20 ключів. В цілому, це будуть фрази, що охоплюють конкретну інформацію. Рекомендуємо вам почати працювати з hittail.com. Реєструйтеся, і тоді ви зможете безкоштовно використовувати інструмент впродовж 21 дня.

Назва сайту вказує на його специфічність. Вам просто обов'язково слід спробувати скористатися цим сервісом.

Реєстрація
Hittail: вибирайте кращі ідеї для ключових слів


Реєструйтеся на hittail.com і ознайомтеся з процесом роботи. Ви отримаєте 21 безкоштовний день для тестування.
Тут представлені різні платні тарифи для всіх, включаючи тариф для особистого використання, де ви будете обмежені в кількості разів використання сервісу - такий тариф обійдеться дешевшим за решту. Що стосується організацій, агентств і професіоналів - для цих випадків передбачені інші тарифи з додатковими перевагами. У всіх цих тарифах різні ціни, але однакові послуги. В більшості випадків, бізнесмени використовують тарифний план для професіоналів (PRO).

Як отримувати максимум переваг з HitTail

Після реєстрації і заповнення профілю, ви побачите консоль управління hittail, де зможете перейти у вкладку з рекомендаціями (Suggestion). Тут ви зможете бачити індекс ключових слів, прив'язаний до основних пошукових систем, від яких поступає трафік.
Hittail: вибирайте кращі ідеї для ключових слів


Просто ознайомтеся з переліком ключових слів, і виберіть ті, які підходять вашому контентові. Будь-яка людина зможе без зусиль оптимізувати власний контент/статті або цільову сторінку, і отримати вищі позиції за конкретними ключовими словами. Якщо вам потрібні якісь нові креативні ідеї, то обов'язково випробуйте сервіс hittail.com. Цей сервіс допоможе вам вибрати правильний шлях оптимізації вашого сайту.


684 22.01.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера