» » Чи замінять хеш-теги ключові слова?

Чи замінять хеш-теги ключові слова?
Google оголосила про те, що тепер всі пошукові запити до системи шифруватимуться. Всі. Всі до останнього. Це означає, що тепер власники веб-сайтів не зможуть отримувати дані про ключові запити, по яких люди переходять на їх сайти.

Будь-хто, хто переглядає активність по ключових запитах до сайту, вже напевно помітили, що пункт з відсутніми даними за ключовими словами останнім часом нестримно набирав в числі. З останнім оновленням Google, тепер ви зможете отримувати дані про ключові запити, які були зроблені поза пошуковою системою Google.

Дебати з приводу того, до якого ефекту приведуть ці зміни, змінилися (а також і актуальна мотивація, що породжує подібні дискусії).

У спробах направити користувачів в Google+, компанія вже надала пошук по хеш-тегах в соціальній мережі (ще в травні місяці).

Коли користувач використовує хеш-тег для того, щоб знайти ту інформацію, яка вже міститься в Google, він може отримати не лише звичайні результати пошуку, але і також додаткову колонку з правого боку, в якій запропоновані результати, знайдені серед контенту в Google+.

Додатково, технічне оновлення Google “Hummingbird” пропонує щось привабливіше, ніж Caffeine, яке сполохало світ інтернет-маркетингу в 2010 році. Тоді як Caffeine поліпшило швидкість індексації і дозволило пропонувати свіжіші результати, Hummingbird обіцяє підвищити планку більш продуманого пошуку.

Замість дослівного парсингу запиту від користувачів, новий алгоритм дозволяє Google ретельніше і швидко проаналізувати питання в цілому. Пошукова система Google тепер розуміє різні концепти, взаємозв'язок між ними і навіть складніші питання.

Нарешті, ми підійшли до того моменту, коли «напихання» сторінок ключовими словами повністю втратило сенс. Якщо це насправді так, то це призведе до появи дійсно якісного, обробленого вручну контенту. Тепер ми знову зможемо отримувати інформативний і коштовний контент, а потім ділитися ним з друзями.

Чи мотивує пошук по хеш-тегах вас приєднатися до Google+? Розкажіть нам, що ви думаєте із цього приводу?


789 22.01.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера