» » » Stream: моніторинг і контроль Wordpress

Stream: моніторинг і контроль Wordpress
Wordpress укомплектований всіма функціями, які дозволяють вам створити повноцінний сайт, а потім самостійно ним управляти. Проте, у міру зростання вашого бізнесу, вам доведеться наймати фахівців, які допоможуть розширити функціонал вашого сайту. І деякі зажадають у вас доступу до внутрішнього інтерфейсу управління сайтом (WP-Admin).
Stream: моніторинг і контроль Wordpress


З часом трапляється так, що стає складно визначити, хто і що робив на вашому сайті, і що ще потрібно зробити, і саме в таких випадках вам будуть потрібні спеціальні інструменти для моніторингу дій вашої команди. Декілька готових плагінів для Wordpress пропонують подібний функціонал, проте жоден з них не працює так, як це робить Stream.

Використання Stream

Stream - це плагін, який дозволяє вам стежити практично за кожною зміною на вашому сайті в Wordpress. Серед дій можна відзначити зміни, внесені до сторінок, публікацій, шаблонів, плагінів і навіть в користувацькі типи постів. Відстежуватимуться всі дії, включаючи створення сторінок і постів, оновлення системи, видалення плагінів, а також активація або деактивація шаблонів.

Як тільки ви активуєте плагін, в бічному меню адмін-панелі з'явиться пункт з назвою Stream.
Stream: моніторинг і контроль Wordpress


Як можна бачити з наведеного вище скріншоту, можна отримати досить розширену інформацію. Записуються навіть невдалі спроби авторизуватися. Лог-файл можна сортувати по Author і Connector - області, де відбувається дія, Context - те, на що впливають зміни, і Actions - дії.

На сторінці Settings (Налаштування) можна встановити часовий проміжок, в який зберігатиметься лог-файл. Ви також можете визначити User Role - у кого буде доступ до лог-файлу.
Stream: моніторинг і контроль Wordpress


Стрічка активності

Stream дозволяє нам здійснювати доступ до лог-файлу у формі Feed. Використовуючи Feed, ви можете переглядати лог-файл за допомогою спеціальних додатків Reeder або ReadKit, що допоможе вам швидко і просто проводити моніторинг активності на сайті без необхідності навіть авторизуватися.

Аби використовувати всі ці переваги, переконайтеся, що ви включили опцію Private Feed на сторінці Settings. Потім пройдіть у ваш профайл, прокрутіть сторінку, і знайдіть Feed URL з приватним ключем.

Скопіюйте його, а потім додайте його в будь-яку читалку Feed-потоку на ваш розсуд.
Stream: моніторинг і контроль WordpressМайбутній розвиток

На момент написання, Stream знаходився в активній розробці, а це означає, що в недалекому майбутньому можна чекати додавання нових зручних функцій. Серед попередніх доповнень можна відзначити Live Update, яке дозволить нам відстежувати записи в реальному часі, моніторинг Wordpress Core Update, а також підтримку множинних сайтів на Wordpress.


wordpress
16300 06.04.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера