» » » Публікація постів в Wordpress за допомогою Email

Публікація постів в Wordpress за допомогою Email
Редактор постів і сторінок Wordpress укомплектований функціоналом WYSIWYG. Ми можемо без зусиль створювати контент, і застосовувати до нього потрібне форматування за допомогою будь-яких редакторів типу Microsoft Word або Pages. Проте wordpress також дозволяє нам робити публікації і за допомогою електронної пошти.
Публікація постів в Wordpress за допомогою Email


Бувають ситуації, в яких подібна функція може дуже згодитися, - уявіть собі, що ви отримали авторську інформацію від якого-небудь видавця, але при цьому не бажаєте давати йому права автора вашого сайту. Таким чином, ви зможете попросити його прислати матеріал до вас на пошту для подальшої публікації в Wordpress.

Давайте поглянемо, як це працює.

Необхідні налаштування
Можна реалізувати функціонал публікації за допомогою Email через спеціальний набір плагінів Jetpack. Встановіть його, і активуйте.
Публікація постів в Wordpress за допомогою Email

Потім, перейдіть на сторінку Profile > Your Profile, і включіть Post by Email. Ця дія приведе до створення унікальної email-адреси, на яку потрібно відправляти пости. Користувачам з правами авторів на вашому сайті, будь то Автор або Редактор, потрібно буде створити власну унікальну email-адресу.

Будь ласка врахуйте, що будь-яка людина, що оволоділа даними унікальними адресами, зможе робити публікації на ваш сайт, так що вам слід тримати ці адреси в секреті.
Публікація постів в Wordpress за допомогою Email


Отже, ми провели всі необхідні попередні налаштування. А тепер давайте перейдемо до Email.

Висилаємо пост за допомогою електронної пошти
Створіть контент поста, який потрібно опублікувати. Ви можете використовувати або простий текст, або застосовувати різне форматування, а також потрібно буде вказати заголовок публікації в полі Subject в електронному листі. Відправте цей лист на унікальну email-адресу, яка була згенерована раніше.
Публікація постів в Wordpress за допомогою Email

Авторизуйтеся в адмін-панель Wordpress, і там ви зможете побачити, що ваш пост був опублікований. Врахуйте, що користувачі без відповідних прав на публікацію не зможуть миттєво додавати повідомлення на сайт. Всі їх листи будуть переведені в режим модерації.

Шорткоди

Більш того, для налаштування і форматування постів, ми можемо використовувати шорткоди, наприклад, можна зробити публікацію чернеткою або безпосередньо направити її на публікацію. Можна вказувати категорії і теги записів, а також змінювати прямі посилання до постів. Пропонуємо вашій увазі перелік доступних шорткодів:

* [title Заголовок статті] - заголовок поста можна встановлювати і таким методом.
* [slug some-url-name] - прямий URL до поста.
* [category x,y,z] - категорія поста. Якщо вказані вами категорії не існують, WordPress автоматично створить їх.
* [tags x,y,z] - теги поста.
* [excerpt]уривок поста[/excerpt] - вказівка скороченої версії поста.
* [delay +1 hour] - відстрочення публікації поста. Цей шорткод допоможе вам поставити публікацію поста в чергу.
* [comments on | off] - дозволити або заборонити коментування.
* [status publish | pending | draft | private] - установка статусу поста.
* [password secret-password] - установка гасла для перегляду поста.
* [more] - розділення поста на скорочену і повну версії.
* [nextpage] - розділення поста на декілька сторінок.


wordpress
16250 21.04.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера