» » 5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1

5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1
Нова версія Windows 8 була зустрінута неоднозначно: одним сподобався новий інтерфейс, інші віддали перевагу попередній версії Windows. Згодом була випущена ОС windows 8.1, яка містить вдосконалений набір функцій. Про деякі з їх ми писали в наших попередніх статтях. І, аби допомогти вам отримувати ще більше користі з новин Microsoft, ми підібрали 5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1.
5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1


Ці налаштування дозволять вам збільшити швидкість появи різних вікон, оптимізувати доступ до значків з панелі завдань, а також забезпечать миттєвий перехід на активні вікна за допомогою курсору миші. Більшість з цих налаштувань вимагають використання редактора реєстру, але ви не лякайтеся: всі налаштування дуже прості у використанні. Головне - візьміть собі на замітку: всі зміни в редакторі реєстру стануть активними лише після того, як ви вийдете з системи.

1. Підвищення швидкості Aero Peek

Aero Peek - корисна функція, яка дозволяє вам бачити робочий стіл крізь всі відкриті на ньому вікна, за умови, що ваш курсор знаходиться над правим нижнім кутом екрану. По замовчуванню виникатиме затримка приблизно в половину секунди до того моменту, як ви зможете побачити робочий стіл. Дане налаштування дозволить вам повністю прибрати цю затримку.

1. Перейдіть в Start Menu (Меню Пуск) і введіть Regedit (редактор реєстру), потім запустіть його.
2. Перейдіть в HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Explorer і натискайте на Advanced.
3. На правій панелі клацніть правою кнопкою миші і виберіть New > DWORD (32-bit) Value (Створити> Параметр DWORD (32 біти)) і назвіть його DesktopLivePreviewHoverTime.
4. Клацніть правою кнопкою миші на знов створений реєстр і виберіть Modify (Змінити). Виберіть Decimal і введіть 1 в Value Data, що означає: Aero Peek активуватиметься за 1 мілісекунду.
5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1


2. Збільшення швидкості попереднього перегляду Панелі завдань

При наведенні курсору на значок на панелі завдань, вам буде показаний попередній перегляд, що дозволить вам вибрати правильне вікно для переходу. Зараз ми продемонструємо вам, що слід налаштувати, аби попередній перегляд з'являвся без секундної затримки.

1. Запустіть Regedit.exe і перейдіть до панелі HKEY_CURRENT_USER> Control і натискайте Mouse.
2. На правій панелі, знайдіть MouseHoverTime і клацніть правою кнопкою миші, аби змінити його.
3. Виберіть Decimal і введіть 1 в Value Data, що означатиме: після наведення курсору на значок на панелі завдань, пройде всього 1 мілісекунда перед появою попереднього перегляду.
5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1


3. Збільшення швидкості роботи контекстного меню

По замовчуванню, після невеликої затримки контекстне меню розширюється при наведенні на нього курсору миші. Після застосування цього налаштування, контекстне меню розширюватиметься, як тільки ви наведете на нього курсор.

1. Запустіть Regedit.exe і перейдіть до панелі HKEY_CURRENT_USER> Control і натискайте на Desktop.
2. На правій панелі знайдіть MenuShowDelay і клацніть правою кнопкою миші, аби змінити його.
3. Виберіть Decimal і введіть 1 в Value Data, що означатиме: після наведення курсору на контекстне меню, пройде всього 1 мілісекунда, перш ніж меню почне розширюватися.
5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1


4. Перехід до різних активних вікон за допомогою курсору миші

В центрі спеціальних можливостей є функція, яка дозволяє активувати вікно при наведенні на нього курсором. Це дозволяє користувачам переглядати всі свої відкриті вікна швидко, без необхідності натиснення мишею. Ця функція особливо зручна для користувачів трекпаду, оскільки їм не потрібно буде натискати на трекпад, аби активізувати вікно у фоновому режимі. Просте налаштування редактора реєстру може також збільшити або скоротити затримку при активації вікна. Аби зробити це

1. Запустіть Regedit.exe і перейдіть до панелі HKEY_CURRENT_USER> Control і натискайте на робочий стіл.
2. На правій панелі клацніть правою кнопкою миші на ActiveWndTrkTimeout і виберіть Modify (Змінити).
3. Виберіть Decimal і змініть Value Data на число в мілісекундах, відповідне вам.
5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1


5. Відключення анімацій, що займають велику кількість часу

Як в Windows 8, так і в Windows 8.1 є безліч анімацій, які роблять роботу за комп'ютером приємнішою. Проте ці анімації не лише уповільнюють роботу комп'ютера, вони також витрачають додаткові мілісекунди на завершення своєї роботи. Ви можете відключити їх таким чином.

1. Відкрийте File Explorer (Провідник) і клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці вікна і виберіть Properties (Властивості).
2. На лівій панелі натискайте на Advanced System Settings і під заголовком Performance, натискайте на Settings (Налаштування).
3. Потім ви побачите Performance Options (Параметри швидкодії) і всю анімацію, яку ви зможете відключити. Для отримання оптимального результату приберіть прапорець з кожної анімації.
Тепер ваша операційна система виглядає трохи менш шикарно, зате працює набагато швидше.
5 простих налаштувань для швидшої роботи ОС Windows 8.1


windows
768 21.04.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера