» » Можливості HTML5

Можливості HTML5
Можливості HTML5

В даний момент специфікація HTML5 ще не закінчена, і це буде ще не скоро. І все описане нижче може змінитися в остаточній версії.

HTML5 володіє новими елементами , які спрощують процес побудови сторінок. У HTML 4 в основному використовується елемент div для розбиття сторінки на смислові частини ( заголовки , стовпці , підвали) . В результаті маємо велику кількість елементів div , що істотно ускладнює процес роботи з кодом.

HTML5 вирішує цю проблему введенням нових елементів .

Елемент header - позначає шапку блоку. Елемент footer -підвал блоку. Елемент nav - блок з посиланнями , для створення меню. Ще одним досить серйозним нововведенням в HTML5 є пряма підтримка звуку і відео. Нові елементи video і audio сильно спрощують завдання .

Найпростіший спосіб відобразити відео на сторінці - використовувати тег video , і браузер сам відобразить стандартний інтерфейс управління. За допомогою атрибута controls ви зможете вказати браузеру чи потрібно відображати елементи управління за замовчуванням. Аналогічно додається і звук , з використанням елемента audio .

До речі , ще дуже цікава тема злиття HTML5 на ранжирування сайту в пошуку . Яндекс заявляв , що в майбутньому планує впровадження деяких факторів , пов'язаних з новою версією мови розмітки , так що вплив на SEO однозначно буде .


942 13.10.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера