» » Twitter ввів цільову рекламу залежно від мови користувача

Twitter ввів цільову рекламу залежно від мови користувача

Twitter
Сервіс мікроблогів Twitter представив нову функцію таргетування для рекламодавців, яка дозволяє розміщувати цільову рекламу залежно від мови користувача. Про це йдеться в офіційному блозі Twitter.

Досі сервіс дозволяв вибірково показувати рекламу користувачам залежно від інтересів, статі та географічного розташування, а також використання ними ключових слів. «Тепер рекламодавці можуть здійснювати рекламні кампанії форматів Promoted Tweets і Promoted Accounts на мовах, які розуміє їх аудиторія, а користувачі - бачити більш відповідну їм по мові рекламу», - йдеться в повідомленні Twitter.

За словами розробників, таргетинг на основі національних мов може зіграти на руку маркетологам, які хочуть добитися глобального охоплення для своєї кампанії і при цьому спілкуватися з цільовою аудиторією на місцевих мовах. Наприклад, маркетолог зможе цілеспрямовано просувати свій продукт серед іспаномовних футбольних фанів під час чемпіонату світу з футболу. Продукт також може бути затребуваний при проведенні онлайн-кампаній в багатомовних країнах.

Таргетинг буде заснований на тому, яка мова інтерфейсу вибрав користувач, і до записів на яких мовах він більше звертається. Продукт буде доступний для рекламодавців по всьому світу, спочатку заявлена ​​підтримка 20 мов.

Число користувачів сервісу Twitter складає близько 255 мільйонів, і значна їх частина проживає за межами США. Новий продукт дозволить активніше монетизувати цю користувача базу. Це особливо важливо з урахуванням того, що зараз на частку реклами припадає приблизно 90 відсотків виручки Twitter.


403 11.05.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру