» » Google Chrome вбиває акумулятори ноутбуків

Google Chrome вбиває акумулятори ноутбуків
Google Chrome
Браузер Google Chrome на Microsoft Windows може сильно впливати на час автономної роботи ноутбука і навіть сповільнювати роботу комп'ютера

Продажі Google виросли на 22% Але чому Chrome садить батареї швидше, ніж інші інтернет-браузери? Проблема полягає у швидкості системних годин. Її непомітно для користувача використовує Windows. У момент свого відкриття Chrome встановлює це значення рівним 1.000 мс. А для Windows в режимі очікування це значення має становити 15.625 мс. Цифри здаються трохи заплутаними, але питання не в них, а в неузгодженості швидкості пробудження процесора.


Що таке системний годинник і чому це має значення? В операційних системах, таких як Windows, події часто налаштовані на запуск з деяким інтервалом. Для економії енергії, процесор переходить у режим ("сплячий") режим, коли нічого не вимагає його уваги, і прокидається в заздалегідь встановлені терміни. Цей інтервал, який Chrome змінює в Windows, означає, що система прокидається набагато частіше, ніж раз на 15.625 мс. Справді, при установці інтервалу системних годин на 1.000 мс, процесор пробуджується 1000 разів на секунду. А установка за замовчуванням в 15.625 мс означає, процесор прокидається всього 64 рази на секунду, щоб перевірити стан подій, які вимагають уваги.

Сама Microsoft говорить, що встановлення інтервалу пробудження в 1.000 мс може збільшити енергоспоживання на 25 відсотків. За самою своєю природою, швидкість системного часу носить глобальний характер, а це означає, що один додаток може все зіпсувати, і оскільки звичайні користувачі не піклуються про інтервали, більшість з нас ніколи не дізнається, в чому ж була проблема.

А що ж відбувається в інших браузерах? Коли ви відкриваєте саму останню версію Internet Explorer, швидкість залишається на рівні 15.625 мс, поки браузер не повинен зробити щось, щоб швидкість зросла. Якщо ви, скажімо, заходите на YouTube, то для відтворення відео IE збільшить частоту пробудження до 1.00 мс. При закритті цієї вкладки, в звичайному режимі перегляду, він повернеться до значення в 15.625 мс. У Chrome збільшення швидкості тримається постійно, як тільки відкривається браузер, і він продовжує підтримувати її високою, поки ви не закрили браузер повністю.


588 20.07.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера