» » Як застережити свій сайт від фільтрів?

Як застережити свій сайт від фільтрів?
Як застережити свій сайт від фільтрів?
Власники сайтів для потрапляння в ТОП пошукових систем вживають ряд заходів, які отримали назву розкрутка та оптимізація, проте часто ці методи носять незаконний характер і тому пошукові системи прагнуть їх виявляти і накладати певні санкції.

Щоб сили , час і кошти не були витрачені даремно , слід , як можна , ретельніше вивчити особливості фільтрів пошукачів і намагатися вберегти від їх каральних заходів свій ресурс , а також розуміти механізми, що дозволяють уникнути санкцій. Найбільш популярні пошукові системи мають власні фільтри , що мають свої особливості , знати які зобов'язаний кожен оптимізатор і власник сайту .

Один з фільтрів Яндекса встановлює наявність на сайті редіректи javascript , які застосовуються для розміщення прихованої реклами і просування сторонніх ресурсів . Уникнути санкцій даного фільтра можна застосуванням замість редиректів javascript , припустимо ajax . Два фільтра з назвою АГС- 30 і АГС -17 видаляють з ТОП пошукової системи ресурси , які є сателітами інших сайтів.

Щоб ваш сайт не був забанений , слід його наповнити якісним контентом і тоді ці фільтри йому будуть не страшні. Ще однією помилкою початківців оптимізаторів є надмірне вживання ключових запитів на сторінках сайту , що серйозно карається фільтрами Яндекса. Рішення даної проблеми просте - контент повинен бути орієнтований на людей , а ключі повинні вживатися в оптимальній кількості .

Фільтри Google також прагнуть не допустити у видачу високочастотних запитів ресурси , які не володіють необхідним досвідом або використовують неякісний контент. Крім того , варто відзначити , що даний пошуковик нещадно бореться з ресурсами , які застосовують методи чорної оптимізації .

При цьому варто відзначити , що основними правилами, що дозволяють не потрапити під санкції пошукових фільтрів , є такі : наповнення сайту якісним і унікальним контентом , створеним для людей і використанням посилань на своїй сайт тільки з авторитетних ресурсів . Якщо сайт все ж потрапив під бан пошуковика , то слід дізнатися точну причину його накладення і в стислі терміни усунути її.


918 13.10.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера